10.kolo, Středočeský | Rakovník | III. třída sk. A, 2021-2022

--

--

Šlágr kola ovládly Mšecké Žehrovice

16

Důležité zápasy se odehrávají na samém konci podzimní části. Čistá na svém hřišti přivítala velmi těžkého soupeře v podobě Mšeckých Žehrovic. Hosté mají schopnost zvládat těžká a důležitá utkání, což ukázali i nyní a souboj o špici tabulky patřil právě žehrovickým fotbalistům.

Boj o každý míč

V úvodu zápasu ukázalo hostující mužstvo, že má dobré vstupy do utkání a již v 10. minutě se mohlo radovat. Hostující kapitán Elsnic si naběhl na centr a hlavou nekompromisně rozvlnil síť - 0:1. Poté měly Mšecké Žehrovice ješte několik zajímavých situací, ale po půl hodině hry udeřilo na druhé straně. Po přímém kopu neudržel hostující brankář míč v rukavicích a Plincner dorazil míč do sítě se vším, co mu stálo v cestě - 1:1. V zápase to jiskřilo a byl to velký boj. Přesto se do konce poločasu nic nestalo, a tak se šlo do kabin za nerozhodného stavu.

Kapitán rozhodl

V poločasové přestávce dostaly fén obě mužstva od svých trenérů a větší účinek to mělo na hostující tým. V 51. minutě našel s přehledem hrající Volf obloučkem za obranou hlídkujícího Elsnice a ten hezkou nabídkou nepohrdl - 1:2. Po hodině hry se prosadil kanonýr hostujícího mužstva Kočí - 1:3. Mšecké Žehrovice dosáhly i další branky, ale ta jim nebyla z důvodu ofsajdového postavení uznána.

Kdo čekal poklidný zbytek zápasu, ten byl na omylu. Čistá nic nevzdala a po druhé žluté kartě pro Petra vycítila šanci na vyrovnání. Domácí tak vrhli veškerou svou snahu do ofenzivy a dobývali soupeřovo území. Čistá hodně chtěla, ale k její smůle ji srážela nepřesná koncovka. Několikaminutové nastavení hostující celek přečkal a z důležitého zápasu vzešel jako vítěz.

SK Mšecké Žehrovice
Libor Slavík, hráč a funkcionář: Dnes chci pochválit předsedu našeho mužstva Milana Zázvorku. O poločas nám dal emotivní fén a nás to probralo. Máme nějaké zraněné a tahle výhra byla i pro ně. Jedeme dál, takhle se bojuje za Mšecké Žehrovice!