3.kolo, Vysočina | Havlíčkův Brod | Okresní přebor , 2015-2016

--

Čtyři zásahy pro Martina Vence

36. O. Horák - 11. O. Fiala , 25. M. Venc , 53. M. Venc , 66. P. Fousek , 71. M. Venc , 74. M. Venc
0

Rozsochatec se zatím nemusel smiřovat s porážkou. I ve třetím kole zvládl zápas na jedničku a přestřílel domácí 6:1. Čtyři branky za hosty vstřelil Martin Venc.

K vidění byl jednoznačný zápas. Chvilku se domácí zvedli pouze, když se jim podařilo snížit na 1:2. Jenže druhý poločas absolutně ovládl Rozsochatec a do 75. minuty vedli 6:1 a své vedení udrželi.

TJ Sokol Rozsochatec
Karel Jelínek, vedoucí mužstva Rozsochatce: „Myslím, že to byl jednoznačný zápas, který jsme měli ve vlastních rukách. Ještě jsme měli několik šancí.“

TJ Viktorie Jeřišno
M. Musílek [-] - M. Vávra [-] , T. Jelínek [-] , P. Novotný [-] , Z. Judas [-] - M. Poul [-] , P. Langer [-] , J. Hanousek [-] , J. Culka [-] - O. Horák [-] , R. Němec [-] -

Z. Rýdl [-] - K. Pazderka [-] , O. Fiala [-] , M. Venc [-] , D. Dundáček [-] (45. P. Šikýř [-] ) , K. Křivský [-] , L. Plodík [-] , P. Fousek [-] , V. Brož [-] , R. Venc [-] , D. Šumpich [-]

ŽK: 20. P. Novotný - 86. K. Křivský .
Hráči zápasu: M. Venc , P. Šikýř .
Místo: Jeřišno. Počet diváků: 40. Rozhodčí: BERÁNEK Jiří - JIRSA Lukáš, JIRSA Miloš.