5.kolo, Vysočina | Havlíčkův Brod | Okresní přebor , 2015-2016

--

--

Veselý Žďár už potřetí nevyhrál

0

Domácím stačilo jedenáct minut na to, aby zvládli vstřelit čtyři góly. Hosté naopak už tři zápasy v řadě nedokázali naplno bodovat. Povedlo se jim to naposledy ve druhém kole doma s Lipnicí.

Čtyři minuty, dva góly…

Úvod zápasu sice byl vcelku vyrovnaný, ale poté co domácí během čtyř minut vstřelili dvě branky, tak se zápas stal jednoznačným. Za bezbrankového stavu měl Veselý Žďár jednu velkou šanci, ale zastavilo je břevno. Pak už jen úřadovali domácí. Ve 27. minutě se přímo z trestného kopu prosadil Křivský, z pětadvaceti metrů mířil přesně do šibenice – 1:0. Za chvilku se skóre opět měnilo. Centrovaný balon z pravé strany uklidil do sítě Šikýř – 2:0.

Sedm minut, dva góly…

Hned po návratu z kabin domácí opět navýšili své vedení. Ve 46. minutě ukončil závar před brankou Plodík, který plácl do balon a ten zamířil mezi tři tyče – 3:0. Poslední zásah si připsal David Šumpich, který se prezentoval střelou z voleje – 4:0. Pak ještě měli několik šancí Šikýř a také Martin Venc. Skóre se už ale neměnilo.

TJ Sokol Rozsochatec
Karel Jelínek, vedoucí mužstva Rozsochatce: „Myslím si, že to bylo jednoznačný. Ze začátku soupeř ještě trochu stíhal, ale poté co jsme daly dvě branky, tak to bylo plně jednoznačný. Po změně stran pak už byl soupeř lehce odevzdaný a my jsme si to v poklidu pohlídali.“

TJ Veselý Žďár
Lukáš Píbil, hráč V. Žďáru: „Prvních dvacet minut jakš takš vyrovnaný, potom nás ale domácí přehrávali, byli důraznější, přistupovali lépe k hráčům. Prostě byli lepší ve všech směrech. Odpovídá tomu i výsledek, mohlo to být i větším rozdílem. Nám pomohl hodně brankář, zachránil čtyři góly. Rozhodně se na to nechceme vymlouvat, ale nebyli jsme v ideální sestavě.“

K. Peňáz [-] - M. Venc [-] , P. Šikýř [-] (83. Z. Rýdl [-] ) , D. Šumpich [-] , P. Dundáček [-] (75. A. Sizov [-] ) , K. Křivský [-] , L. Plodík [-] , P. Fousek [-] (61. J. Jindra [-] ) , V. Brož [-] , R. Venc [-] , D. Meloun [-]

J. Dolejší [-] - J. Trtík [-] , J. Koten [-] (46. L. Vácha [-] ) , O. Lorenc [-] , D. Šimek [-] , D. Šimek [-] (61. L. Píbil [-] ) , P. Kučírek [-] (51. O. Štefánek [-] ) , O. Nový [-] , J. Nový [-] , L. Jiráček [-] , P. Kubát [-]

ŽK: 77. J. Nový .
Hráči zápasu: D. Šumpich - J. Dolejší , P. Kubát .
Místo: Rozsochatec. Počet diváků: 40. Rozhodčí: BERÁNEK Jiří - MRÁZEK Lukáš, KRULÍK Josef.