6.kolo, Středočeský | 1.A třída sk. B, 2021-2022

--

Neskutečný zápas! Mělník otočil duel s Rejšicí

53. V. Volf , 57. T. Douděra , 58. T. Douděra , 76. T. Douděra , 94. P. Kujal - 36. Z. Bělík (p.) , 37. T. Vejvoda , 49. J. Havlát , 70. B. Jaroš
3

Neskutečný zápas se odehrál v sobotu. Mělník doma přivítal poslední tým tabulky SK Rejšice. Domácí na tom ale nebylo o moc lépe, protože před tímto utkání měli také 0 bodů. Zápas, ve kterém nevíte, co očekávat.

Rejšice byly aktivnější

Zápas začal poměrně ve vysokém tempu, oba týmy měli chuť získat první tři body do tabulky. Více na balónu hráli domácí, ale většinu jejich šancí zastavila dobře postavená obrana a nebo skvělý brankář Jan Binder. Okolo 25 minuty začali kontrolu hry přebírat hosté a také se dočkali své odměny. Ve 36. minutě totiž byla nařízená penalta a tu nekompromisně proměnil Zdeněk Bělík. Rejšice se tak mohli poprvé radovat a za minutu jejich radost mohla být dvojnásobná, protože na 2:0 zvýšil Tomáš Vejvoda. Dvouminutový výpadek ovlivnil první poločas, který nakonec skončil lépe pro hosty ve výsledku 2:0.

Neskutečný druhý poločas

Druhý poločas začal lépe pro hosty, kteří hned ve 49. minutě zvýšili své vedení o tři branky, konkrétně Jaroslav Havlát. Vypadalo to, že zápas v klidu dohrají, ovšem hned za 4. minuty se trefil Vladimír Volf a zase to bylo o dvě branky. Mělník tato branka nabudila a Tomáš Douděra se rozhodl zápas zdramatizovat. Nejdříve v 57. minutě snížil na rozdíl jedné branky a hned za minut srovnal na 3:3! Neskutečná euforie jak na hřišti, tak mimo něj. Proběhla nám hodina hry a my sledovali zajímavé utkání se spoustou branek, které z daleka neskončilo. V 70. minutě nahecovaní domácí si nepohlídali Bohuslava Jaroše a hosté tak šli znovu do vedení. Mělník ale nic nevzdal a za 6. minut jsme na tabuli opět viděli srovnaný výsledek. Na 4:4 vyrovnal třetím gólem v tomto utkání Tomáš Douděra a jednoznačně si tak řekl o hráče utkání. Úžasné utkání se spoustou šancí, skvělých zákroků a spoustou gólů. Všichni už si asi mysleli, že zápas skončí remízou, nutno podotknout, tomuto utkání by slušela. Milan Šefara ovšem nastavil 4 minuty a ty se staly pro hosty osudným. Přesně v poslední minutě nastavení totiž Petr Kujal vystřelil Mělníku plný bodový zisk z tohoto utkání a atmosféra na stadionu byla nepopsatelná. Úžasný fotbalový zápas se šťastnějším koncem pro domácí.