4.kolo, Středočeský | 1.A třída sk. B, 2021-2022

--

--

Hradiště vysokou výhrou zničilo Jesenice

2

Hradiště zápas začalo skvěle a během prvních 16. minut vedlo už o 3 branky a zápas mělo ve svých rukou. Velký podíl na tomto vítězství měla dvojice Radačovský, Sabol, kteří dokázali skórovat dvakrát

Hradiště rozstřílelo Jesenici během 16. minut.

SK Slavie Jesenice v prvním kole prohrála vysoko 6:2 a dnes chtěla nepovedený první zápas odčinit před domácím publikem. Ovšem do Jesenice přijelo Hradiště, které se nachází na druhé straně tabulky a první zápas sezóný zvládlo skvěle výhrou 5:2. Kvalita hostujícího celku byla cítit už při rozvičce. A hned ve 2. minutě o sobě dali hosté vědět, trefil se Daniel Pokorný a poslal tak hosty velmi rychle do vedení.  Domácí se pořádně na hřišti ani nerozkoukali a ve 14. minutě si vzal slovo Jakub Radačovský a během 2. minut vstřelil dvě branky. V 16. minutě hosté vedli 3:0 a  i přes minimální náznaky od Jesenice se žádna z jejich šancí neujmula a tak se zbytek poločasu odehrál v režii Hradiště. Blížil se konec první půle a vypadalo to, že se půjde do kabin za stavu 0:3, ovšem hosté přidali ještě jeden direct Blažkovi v brance, konkrétně Martin Sobol a zvýšil tak na 4:0 před poločasem.

Hosté polevili, ale rychle byli zpět

Do druhého poločasu lépe vstoupili domácí a také hned po 5. minutách dokázali snížit na rozdíl tří branek, trefil se Dominik Novotný. Hradiště se ovšem hned po vstřeleném gólu probralo a opět začalo skvěle bránit a držet míč na svých kopačkách. A hned za 6. minut po gólu Jesenice opět dokázali svěřenci Kohouta Aleše (trenér Hradiště) odskočit opět o 4 branky. Probíhala 56. minuta a hosté vedli o 3 branky a kontrolovali hru. Domácí neměli moc příležitostí a když už si nějakou vypracovali, tak skončila na velkém vápně. V 69. minutě hosté zarazili hřebíček do rakve, opět se prosadil Marek Sobol a připsal si tak druhý gól v dnešním utkání. Posledních 20. minut se dohrávalo v klidném tepmu a hosté si tak odvezli po skvělém výkonu 3 body do Hradiště.

Mnichovohradišťský SK
Kohout Aleš (trenér) ¨Myslím si, že jsme měli super začátek, kdy jsme po 16. minutách vyhrávali 3:0 a od toho se odvíjel celý zápas. Do konce poločasu se nám podařilo dát ještě na 4:0 a bylo prakticky po zápase. Pak jsme teda malinko polevili, dostali jsme branku, ale hodně rychle jsme se probrali a přidali další dvě branky. Jsem rád, že navázali kluci na výkon jako proti Sokolči. Z mojí strany absolutní spokojenost.: