2.kolo, Středočeský | Krajský přebor , 2021-2022

--

Dvě krásné branky Pudila proti Posázavanu Poříčí nad Sázavou

88. V. Zahladko - 10. M. Pudil , 25. M. Pudil , 90. M. Tóth
5

V předešlém předposledním podzimním kole se hráči Posázavanu Poříčí nad Sázavou utkali s FK Bohemia Poděbrady a výsledkem byla remíza 3:3, v posledním kole je čekal souboj s fotbalisty AFK Tuchlovice, kteří v předposledním kole podlehli doma 1:3 v zápase proti FK Komárov.

Pudilova show

Utkání na umělé trávě v Benešově začalo výkopem hráčů hostujícího celku AFK Tuchlovice. Už v 5. minutě mohl jít domácí Posázavan do vedení a to když po faulu rychle rozehrál standartku Azilinon, našel Havlíčka, ketrý ještě posunul do leva na Bastýře, ale ten neprostřelil vybíhajícího brankáře Rajnince a zároveň padajícího stopera do rány. Přišla 9. minuta a s ní rohový kop pro hostující celek, který neskončil úspěchem, naopak u vlastního brankáře, ale přes jednoduchý nákop se dostal míč na levou stranu k Jarošovi, ten míč předal na střed Kubů, který na středu viděl lépe postaveného Tótha a ten se obratně prosmýkl mezi obránci a přihrál kapitánovi Milanu Pudilovi, ten se s míčem na hranici pokutového území otočil a krásnou střelou vymetl šibenici a poslal tak v 10. minutě Tuchlovice do vedení 0:1. Ve 22. minutě si Azilinon navedl míč na střed hřiště a svou střelou po zemi zkoušel překonat soupeřova brankáře, ale ten míč vyrazil na roh. Ve 25. minutě Marek Tóth vhodil dlouhý aut do vápna, po kterém nastal zmatek a domácím se nedařilo odkopnout míč do bezpečí. Toho využil Milan Pudil a vystřihl nůžky, a přidal tak svůj druhý gól v zápase na 0:2. Hosté si tak odnesli z první půle 2 krásné branky a náskok do poločasu druhého.

Hráči AFK Tuchlovice ubránili výsledek i v oslabení

Druhý poločas byl jednozančně v režii domácího Posázavanu Poříčí nad Sázavou. Hosté se snažili výsledek z prvního poločasu převážně ubránit a tlak domácích s postupem času sílil. Bylo k videní hned několik závarů v pokutovém území, ale domácím se nedařilo dát vytouženou branku na 1:2. Ke snížení pomohlo domácím až vyloučení útočníka hostí Jakuba Jaroše z 85. minuty, kdy hlavní rozhodčí po konzultaci s lajnovým udělil Jarošovi červenou kartu a hosté tak pokračovali v oslabení. Domácím se podařilo využít přesilovku a snížit na 1:2 88. minutě, kdy se trefil Vladyslav Zahladko, který byl jako první u brankářem vyraženého míče po volném přímém kopu Azilinona. Následovala potyčka o míč, který hosté nechtěli vydat. Zápas definitivně rozhodl ve prospěch hostujícího celku v 90. minutě Marek Tóth, který střelou na zadní tyč zvýšil na 1:3