10.kolo, Středočeský | Krajský přebor , 2021-2022

--

--

--

--

Azilinon vstřelil hattrick v 19 minutách v sedmigólovém představení Posázavanu Poříčí nad Sázavou proti SK Polabanu Nymburk

6

Hráči SK Posázavanu Poříčí nad Sázavou nestačili v úterním vloženém zápase 15. kola nestačili na fotbalisty TJ SK Hřebeč a podlehli 1:3. V sobotním odpoledne přivítali na domácí půdě hráče SK Polabanu Nymburk. Favoritem na vítězství před tímto zápasem byli domácí a bylo jen na nich, aby svou roli potrdili.

Michael Azilinon vstřelil hattrick za 19 minut

Ihned v 9. minutě domácí Posázavan Poříčí nad Sázavou po rychlé kombinaci ve středu hřiště vyslal míč na pravé křídlo, odkud přišel přízemní centr na Azilinona a ten měl jednoduchý úkol skórovat z pár metrů před brankovou čarou, 1:0. Do zajímavé příležitosti se hnali i hostující hráči a to v 15. minutě, kdy přišel centr z levé strany a domácí obránce míč na poslední chvíli odklidil před Novotným, který by nebýt zákroku obránce, mohl skórovat z jasné pozice a vyrovnat. Ve 21. minutě domácí rychle vhodili autové vhazování a z toho vzešla hra rukou obránce Polabanu Nymburk v pokutovém území a tím pádem penalta. Ve 22. minutě si vzal míč Michael Azilinon a svůj pokus z penaltového puntínku s přehledem proměnil, 2:0. Netrvalo dlouho a Azilinon přidal i svou třetí branku v zápase a zkompletoval hattrick za 19 minut. Ve 29. minutě znovu domácí dokázali zrychlit hru a rychle vhozeným autem do vápna překavpili hostující nepřipravenou obranu. Havlíček míč sklepnul na Azilinona a ten z první střelou na bližší tyč skóroval. Ještě čtvrtou branku přidali domácí ještě v prvním poločase, kdy ve 37. minutě chyboval hostující brankář Petrovič a netrefil míč při pokusu o odkop a využil toho i s trochou štěstí Jakub Bastýř, který do prázdné branky přidal na 4:0. První poločas po skončil jasně ve prospěch domácích a po tomto výkonu byli velmi blízko vítězství.

Další 3 branky domácích

Ani začátkem druhého poločasu se nic nezměnilo. Domácí hráči byli lepší a dokázali být i nadále produktivní a pokračovali ve svém gólovém vystoupení. Už ve 48. minutě se prosadil hlavou po rohovém kopu velmi dobře hrající Petr Havlíček a zvýšil na 5:0 pro domácí celek. V 66. minutě přečetl pomalou přihrávku mezi stopery hostujícího celku Ivan Maksymchuk a v souboji s brankářem jeden na jednoho byl úspěšnější domácí hráč Posázavanu Poříčí nad Sázavou a přidal už na 6:0. Domácí přidali v utkání ještě jednu branku a to v 80. minutě, kdy po akci z pravé strany našla poslední přihrávka před branku Karla Vacka a ten skóroval poslední branku domácích a protože se hostujícímu celku skórovat nepovedlo, tak i poslední branku zápasu. Domácí byli jednoznačně lepší a proto vyhráli 7:0.