Na zápase fotil Lubomír Kaprál. Děkujeme!

J. Kováč [-] - M. Grulich [-] - J. Šlézar [-] , D. Javořík [-] - P. Vodák [-] - P. Zapletal [-] , J. Kadlec [-] , M. Hudský [-] , K. Plišťák [-] , J. Hanzelka [-] , J. Kouřil [-]

FC Kralice na Hané B
R. Miler [-] - J. Pejřimovský [-] , R. Petržela [-] , J. Répal [-] , P. Růžička [-] , P. Kawij [-] , J. Zemánek [-] , M. Přidálek [-] , J. Zatloukal [-] , J. Bluma [-] , L. Dvořák [-]

ŽK: 34. D. Javořík .
Počet diváků: 87. Rozhodčí: PROCHÁZKA Jaroslav - BERČÁK Roman (N), MERTA Zdeněk (N).

16. 10. 2021 18:18
V sobotu 16. října bylo na hřišti v Určicíchodehráno utkání okresního přeboru mezi Béčky Určic a Kralic. Jednálo se o utkání sousedů v tabulce. Již ve 2. minutě si na přesný centr naběhl Javořík a otevřel brankový účet - 1:0. V 18. minutě zahrával z úhlu od brankové čáry trestný kop kapitán domácích Kouřil. Míč proletěl klubkem hráčů v malém vápně a skončil v síti u zadní tyče - 2:0. I hosté měli v úvodu utkání několik nadějných šancí. Postupně si brankář Kováč poradil se střelou R. Petrželi, chvíli na to vyrazil míč z kopačky Pejřimovského na roh. V 21. minutě se na naši branku řítil O. Petržela, ale gólman i tentokrát dokázal míč vytěsnit na roh. Chvíli na to se ale již Kralice z gólu radovaly, když míč nešťastně do vlastní sítě nasměroval Javořík - 2:1. Ve 27. minutě se ve stoprocentní šanci ocitl Rotschedl, ale jeho zakončení ze tří metrů vytěsnil gólman nad břevno. Po půlhodině hry vybojoval Vodák míč a oblouček z jeho kopačky zaplul potřetí do hostující branky. Těsně před přestávkou se po chybách v obraně dostal míč k R. Petrželovi, který střelou z hranice velkého vápna zamířil přesně k tyči - 3:2. Ve druhém poločase hosté v obranné činnosti zcela pohořeli. Útočnící Určic pronikali obranou jako nůž máslem a skóre začalo narůstat do obří velikosti. A tak když v 86. minutě Vodák po přihrávce Rotschedla rozvlnil již podeváté síť za zády hostujícího brankáře, začali diváci skandovat - deset, deset ... Na naplnění tohoto přání však již nezbyl čas.