Na zápase fotil Lubomír Kaprál. Děkujeme!

J. Kováč [-] - M. Hudský [-] - D. Sosík [-] , D. Javořík [-] , P. Zapletal [-] , T. Ježek [-] , L. Nakládal [-] , J. Kadlec [-] , J. Šlézar [-] , M. Rotschedl [-] , P. Mlčoch [-]

FC Dobromilice
L. Nosek [-] - P. Richter [-] , T. Neděla [-] , Z. Nosek [-] , D. Žondra [-] , J. Václavík [-] , K. Rochla [-] , F. Svozílek [-] , P. Fialka [-] , J. Kubíček [-] , M. Rochla [-]

ŽK: 71. A. Oškera .
Počet diváků: 110. Rozhodčí: PROTIVÁNEK Zdeněk - HANZELKA Jakub (N), ČMELA Libor (N).

28. 8. 2021 20:06
V sobotu 28. srpna bylo na hřišti v Určicích odehráno utkání okresního přeboru mezi místním Béčkem a mužstvem Dobromilic. V prvním poločase měly více ze hry hosté. Nejčastěji dělal domácí obraně problémy Neděla. Ve 13. minutě jeho nebezpečnou střelu mířící ke spojnici břevna a tyče, vyrazil brankář na roh. Po půl hodině hry pronikl do velkého vápna Dokoupil, ale míč se mu zasukoval pod nohama a k ohrožení domácí branky se tak nedostal. 38. minutě běžel sám na branku Určic Neděla, ale gólman Kováč skvěle zakročil. A Neděla na brankáře nevyzrál ani když si připravil další šanci. Béčko směrem dopředu příliž nebezpečné nebylo snad až na dvě vyjímky. Nejprve musel na poslední chvíli zakročit brankář hostí po průniku Šlézara a stejný hráč neuspěl ani po centru Javoříka. Brankář míč vyrazil. Do druhého poločasu vstoupili domácí mnohem aktivněji. Nejprve 2x zakončoval nepřesně Javořík a mimo tři tyče mířil i Rotschedl. V 52. minutě se Určice konečně prosadily. Po trestném kopu si ve vápně míč zpracoval Mlčoch, přihrál na příč malým vápněm do míst kde se nacházel Zapletal a ten se trefil přesně k tyči - 1:0. Po hodině hry se gólově prosadili i hosté a srovnali stav na 1:1. V 84. minutě poslal Zapletal míč Javoříkovi, který se zkušeně uvolnil a zakončoval do odkryté branky - 2:1. Bohužel Určice jednobankové vedení udržet nedokázaly. V 87. minutě byl na konci kombinační akce Neděla, který sice z úhlu, ale nikým neatakovaný prostřelil brankáře Kováče- 2:2. Ve zbývajících minutách se již mnoho fotbalového neudálo. Vzrušení přinesla poslední minuta, kdy byl necitlivě atakován náš brankář a strhla se mela. Po uklidnění emocí byla hra navázána odkopem od branky. Zápas dospěl do nerozhodného konce a tak přišla na řadu střelba ze značky pokutového kopu, ve kterých byly úspěšnější hosté poměrem 3:4.