10.kolo, Vysočina | 1.A třída sk. B, 2015-2016

--

Námešť nad Oslavou loupila v Telči

91. J. Nerad - 8. P. Kučera (p.) , 44. J. Rubák , 56. J. Eliáš
0

V 10. kole I.A třídy se domácí Telči nepodařilo navázat na bodový zisk z hřiště Čáslavic, když podlehla Námešti v poměru 3:1. Hosté konečně prolomili dlouhou sérii bez výhry a posunuli se v tabulce směrem vzhůru.

Telč potopily penalty

Hodně smolný poločas prožili domácí fotbalisté. Nejprve dobře vstoupili do prvního poločasu, bohužel se ale žádná z šancí neujala a tak přišel trest v podobě pokutového kopu, nejprve ve vápně naivně fauloval Jiří Všohájek a rozhodčí Bártová nařídila penaltu, kterou proměnil Petr Kučera. Telč se poté snažila o okamžitou odpověď, podařilo se jim soupeře zatlačit, kýžený gólový efekt to však nepřineslo, velkou šanci neproměnil Roman Hejda. A tak přišel druhý trest, jednoho z hráčů hostí fauloval pro změnu David Všohájek a Jan Rubák se z penaltového puntíku nemýlil - 0:2.

Hosté přidali tříbodovou pojistku

Druhý poločas přinesl zhoršení domácích, to hosté dokázali využít jednu ze svých šancí, když zaspání brankáře Misaře využil Jiří Eliáš a navýšil skóre na 3:0. Telč nadále předváděla bezkrevný výkon, nedokázali si vypracovat žádnou gólovku, hosté oproti tomu předváděli důraznou hru a nechtěli připustit žádné komplikace v cestě za tak potřebným vítězstvím. Do ojedinělé šance se dostal na konci zápasu Jiří Nerad, který dokázal vstřelit jedinou branku domácích a upravil tak závěrečný výsledek na 1:3

neslaný nemastný druhý poločas, zaspání golmana, branka, jaloví, žádné šance, důrazná hra hostů, hráč zápasu: Nerad J.

SK Telč
Josef Jančo, trenér: Je škoda, že jsme nedokázali proměnit šance v úvodu zápasu, pak přišly ty dvě penalty, které bych označil za trochu přísné. V druhém poločase jsme předvedli takový neslaný, nemastný výkon.

SK Telč
M. Misař [-] - D. Kudláček [-] , D. Všohájek [-] , Z. Procházka [-] , J. Všohájek [-] - R. Nechvátal [-] (74. M. Švec [-] ) , J. Páral [-] (46. D. Smejkal [-] ) , T. Havlík [-] (58. L. Nosek [-] ) , J. Nerad [-] - J. Jančo [-] , R. Hejda [-] -

FC Náměšť nad Oslavou - Vícenice
V. Bednář [-] - I. Foretník [-] , R. Bednář [-] , J. Eliáš [-] , M. Hrazdíra [-] , J. Heres [-] (86. M. Veselý [-] ) , J. Rubák [-] (89. J. Klíma [-] ) , T. Hrazdíra [-] , M. Buchta [-] , P. Kučera [-] (80. M. Anna [-] ) , J. Křoustek [-]

Hráči zápasu: J. Nerad .
Místo: Telč. Počet diváků: 60. Rozhodčí: BÁRTOVÁ Mirka - MACH ING. Josef, BUDÍN Jan.