11.kolo, Vysočina | 1.A třída sk. B, 2015-2016

--

--

V gólové přestřelce byla šťastnější Námešť

0

Jako na střelnici si museli připadat diváci na stadionu v Námešti, když viděli 7 gólů, z nich nakonec vyplynula těsná výhra pro domácí. Koutům se tak nepodařilo navázat na domácí výhru s Vladislaví, hlavně kvůli lacině obdrženýnm gólům. Za zmínku určitě stojí, že všechny 4 góly domácích nasázel Petr Kučera.

Snový úvod Koutů

Koutům se velmi vydařil vstup do utkání, když se v 9. minutě prosadil Filip Coufal, ke kterému doputoval výkop brankáře Stýbla - 0:1. Neuběhlo ani 10 minut a hosté vedení zdvojnásobili, když Jan Roušar po parádním centru Hrůzy rozvlnil síť za brankářem Kováčem. Pak už se však probudili domácí, kteří byli jakoby opařeni nástupem Koutů. Petr Kučera načal svůj gólový účet už ve 34. minutě, když využil zaváhaní hostující defenzivy - 1:2. A bylo hůř, tedy pro svěřence trenéra Chylíka, Kučera chytil střeleckou slinu a po hraniční ofsajdové situaci ve 42. minutě bylo srovnáno. Právě Kučera mohl v krátké chvíli zkompletovat hattrick, po faulu jednoho z hostujících hráčů měli domácí možnost zahrání pokutového kopu, dvougólový střelec Kučera však překvapivě zamířil nad branku golmana Stýbla. Více ze hry měli za první poločas domácí, hosté se po nadějném úvodu nemohli dostat do zápasu.

Gólový koncert Kučery pokračoval

Druhá část zápasu slibovala solidní zápletku, na kterou se diváci dozajista těšili. Na další gólový zápis si však museli počkat až do 64. minuty, byly to ovšem Kouty, kdo šel po Havelkově vydařené dalekonosné střele do vedení. Utkání "zdobilo"mnoho nepřesností a neproměněných šancí. Utkání se začalo lámat v 81. minutě, kdy se po opětovném zaváhání hostující obrany prosadil již potřetí. Byo zaděláno na napínavý závěr zápasu. 89. minutu si za rámeček rozhodně nedá brankář Koutů, Luděk Stýblo, jehož nepovedený odkop se odrazil od jednoho z obránců, míč se dostal k Petrovi Kučerovi a ten velmi snadným gólem rozhodl o tom, že 3 body zůstávají v Námešti

TJ Sokol Kouty
Richard Chylík, trenér: Domácím jsme vítězství darovali, i když asi bylo zasloužené, neustále se v defenzivě opakují chyby, to prostě musíme zlepšit

FC Náměšť nad Oslavou - Vícenice
M. Kováč [-] - J. Eliáš [-] (46. Z. Jonák [-] ) , I. Foretník [-] , R. Bednář [-] , M. Hrazdíra [-] , J. Heres [-] , J. Rubák [-] , T. Hrazdíra [-] (64. M. Anna [-] ) , M. Buchta [-] , P. Kučera [-] (90. M. Veselý [-] ) , J. Křoustek [-]

L. Stýblo [-] - J. Růžička [-] , M. Parma [-] (78. D. Hrubý [-] ) , J. Havelka [-] , J. Hrůza [-] - M. Příhoda [-] , J. Roušar [-] , M. Semrád [-] , L. Paiskr [-] (46. F. Tenkl [-] ) - F. Coufal [-] , V. Navrátil [-] (65. D. Navrkal [-] )

ŽK: 50. Z. Jonák , 51. M. Buchta , 75. R. Bednář - 41. J. Růžička , 53. F. Tenkl , 87. J. Havelka .
Hráči zápasu: P. Kučera .
Místo: Náměšť n. Osl.. Počet diváků: 100. Rozhodčí: DENEV Patrik - TOMAN Radek, JÍLEK Lukáš.