10.kolo, Vysočina | Třebíč | Okresní přebor , 2021-2022

53. M. Susa , 76. O. Lukeš , 82. O. Lukeš
10

V souboji dvou posledních týmů zvítězila rezerva Náměšťě nad Koněšínem 3:0

V první půli branka nepadla

Rezervní tým Náměstě přivítal na svém hřišti fotbalisty Koněšína. Koněšínu zatím patří beznadějně poslední příčka a v minulém kole nestačil na lídra soutěže z Moravských Budějovic, kterým podlehly 6:1. Ani Náměšť B v minulém kole neuspěla, když prohrála ve Vladislav stejným výsledkem jako fotbalisté Koněšína . V loňské nedohrané sezóně zvítězila také Náměšť na svém hřišti 2:0. Za příjemného podzimního počasí se hrál ze začátku

Domácí rozhodli až ve druhé půli

Ve druhém poločase se domácí celek prosadil již v 53. minutě, kdy se poprvé zapsal do střelecké kolonky Martin Susa 1:0. Hosté se sice chtěli vrátit do hry, ale v závěru zápasu si domácí pojistil výhru, když se v 76. a 82. minutě střelecky zaskvěl Ondřej Lukeš - 3:0. Domácí se výhrou dostali před Nové Syrovice.

FC Náměšť nad Oslavou - Vícenice B
Eliáš Jiří, hráč: První poločas nebyl z naší strany ideální. Po pauze se to přeci jen zlepšilo k lepšímu a tím bereme tři důležité body.

M. Kováč [-] - V. Kopuletý [-] , M. Chadim [-] , M. Kašík [-] (33. J. Musil [-] ) , M. Susa [-] (61. A. Křivánek [-] ) , M. Sobotka [-] , S. Sedlák [-] (82. M. Křivánek [-] ) , J. Eliáš [-] (46. L. Vrba [-] ) , J. Tomek [-] , P. Blažek [-] (61. O. Lukeš [-] ) , M. Veselý [-]