8.kolo, Vysočina | Třebíč | Okresní přebor , 2021-2022

4. J. Eliáš (p.) , 35. M. Kašík , 48. J. Eliáš (p.) , 54. J. Musil , 67. M. Matoušek - 31. M. Sosnar , 36. J. Weidenthaler
12

Fotbalisté Nových Syrovic se v z Náměstě B vrátili s prázdnou po prohře 5:2

Oba týmy vstřelily po dvou gólech

Náměšť B přivítala na svém hřišti fotbalisty z Nových Syrovic. Náměšť B si v minulém kole připsala druhý bod v soutěži, když bodovala Chlístově, kde dokonce už sahala po první výhře. Naopak Nové Syrovice neměly nárok na suveréna soutěže z Moravských Budějovic, kterým podlehly na svém hřišti jednoznačně 0:5. Oba soupeři se utkali naposledy před dvěma roky a Nové Syrovice na svém hřišti zvítězily 3:2. Zápas se hrál za příjemného podzimního počasí. Utkání začalo pro domácí snově, když se radovali z vedoucí branky, kterou vstřelil ve 4. minutě z pokutového kopu Jiří Eliáš - 1:0. Potom se oba týmy marně snažily o vstřelení další branky, ale zatím marně. Až po půlhodině hry přišla gólová přestřelka. Nejprve ve 31. minutě vyrovnal Miroslav Sosnar na 1:1. Ve 35. minutě vrátil vedení zpět Michal Kašík a domácí vedli 2:1. Jenže radost z tohoto gólu trvala pouhou minutu, když hostující Jakub Weidenthaler vyrovnal na poločasových 2:2. Zápas tak byl zcela otevřený.

Domácí urvali výhru ve druhé půli

Začátky obou poločasů byly jako přes kopírák. Domácí se brzy dostali do vedení, když ve 48. minutě znovu z pokutového kopu Jiří Eliáš - 3:2. Domácí pak přidali díky Musilovi a Matoušková další dva góly a domácí slavili po výsledku 5:2 první výhru.

FC Náměšť nad Oslavou - Vícenice B
Eliáš Jiří, hráč: Začátek zápasu byl dle našich představ. Na Syrovice jsme nastoupili aktivně a proto jsme šli jako do vedení. Bohužel se ale opakovala situace, kdy jsme dvakrat vedly ale supeř vždy slepenými goly dokazal vyrovnat. Druhý poločas byl ale zcela v naši režiji a byla pouze otázka kolik dáme soupeři branek.

M. Kováč [-] - S. Sedlák [-] (73. M. Křivánek [-] ) , V. Kopuletý [-] , M. Kašík [-] , J. Musil [-] (79. P. Eliáš [-] ) , M. Matoušek [-] (79. M. Cejnar [-] ) , M. Preisner [-] , J. Eliáš [-] , L. Vrba [-] (73. T. Rabušic [-] ) , M. Susa [-] (60. A. Křivánek [-] ) , M. Veselý [-]