4.kolo, Vysočina | Třebíč | Okresní přebor , 2021-2022

--

--

Náměšť B nedohrála v Moravských Budějovicích zápas

10

Favorizovaným Moravským Budějovicím vzdali za stavu 3:0 ve 26. minutě fotbalisté Náměstě B pro nedostatečný počet hráčů, kterých nastoupilo do zápasu pouhých sedm

Po třech domácích gólech přišel předčasný konec

Již při příjezdu hráčů rezervy Náměště bylo jasné, že se utkání nedohraje. Hosté přijeli pouze v sedmi lidech, což je minimální počet pro uskutečnění zápasu. V 5. minutě otevřel skóre zápasu Matouš Neubauer, který si našel centr Vojtěcha Duška a usměrnil ho ke vzdálenější tyčí - 1:0. Poté spálil tutovky Kamil Svoboda a ani Josef Kosmák si v koncovce nepočínal dobře. Rozhodnutí tedy přišlo až po dvacetiminutách hry. Jan Horecký si narazil s Vojtěchem Duškem a první jmenovaný propálil hostujícího brankáře - 2:0.Tečku za utkáním nakonec přece jen udělal Kamil Svoboda, který se v dalším samostatném úniku již prosadil - 3:0. Při této akci došlo ke zranění hostujícího brankáře a rezerva Náměště tak zápas vzdala pro nedostatečný počet hráčů.