5.kolo, Vysočina | Pelhřimov | Okresní přebor , 2021-2022

--

Zápas byl zrušen

Červená Řečice si poradila s domácími Počátky a zvítězila 9:2

11

V sobotu přivítaly Počátky na svém hřišti Červenou Řečici, která přijela odčinit domácí prohru s Lukavce.

Kanonádu rozpoutal Obranec

Od úvodních minut byli aktivnější hosté, kteří šli také zásluhou Tomáše Obrance do vedení, když se prosadil již ve 3. minutě utkání. O vyrovnání se postaral domácí Smejkal. Vyrovnaná hra ovšem trvala pouze do 17. minuty, kdy se rovnou dvakrát prosadil opět Obranec a velmi rychle dovršil hattricku. Čtvrtou branku hostů přidal po pěkné akci Vojtěch Pulda. Do kabin se tak odcházelo za stavu1:4 pro Červenou Řečici, která mohla být se svým výkonem v prvním dějství spokojená, především Tomáš Obranec.

Střelecké odpoledne v podání Obrance pokračuje

Druhý poločas začal tam, kde skončil ten první, tedy brankou Červené Řečice. Tentokrát se prosadil Ondřej Plachý. O tři minuty později se ten stejný hráč mohl radovat po druhé, když po hezké zakončení překonal domácího brankáře podruhé v rychlém sledu. Následujících 20 minut bylo stejně jako celé utkání v režii hostů, kteří si vytvořili mnoho příležitostí, ale branku prozatím nevstřelili. Ta padla v 80. minutě, kdy se po rychlém úniku prosadil skvělý Obranec. Ten poté přidal další branku, na kterou navázal Pulda a upravil tak výsledek utkání na konečných 9:2 pro Červenou Řečici. Hráčem utkání je zcela oprávněné hostující střelec pěti branek, Tomáš Obranec

V dalším kole se představí Červená Řečice na domácím hřišti, kde přivítá Jiřice. Naopak Počátky čeká venkovní utkání na hřišti rezervy Pelhřimova.

TJ Tatran Červená Řečice
Jan Brázda: „Bereme zasloužené tři body a doufáme že naše výkony už budou jen lepší a lepší. Bez možnosti vystřídat jsme soupeře téměř k ničemu nepustili a po celý zápas jsme byli lepším týmem.“

TJ Spartak Počátky
D. Krejčů [-] - L. Matys [-] , J. Dvořák [-] , M. Kőrber [-] , J. Smejkal [-] , O. Plášil [-] , M. Vitků [-] , R. Měkuta [-] , A. Kníže [-] , P. Neuber [-] , D. Švarc [-] (46. M. Pavlíček [-] )

J. Brázda [-] - R. Smrčka [-] , J. Popovič [-] , T. Obranec [-] , T. Novák [-] (46. O. Plachý [-] ) , J. Markvart [-] , J. Keller [-] , V. Pulda [-] , J. Duchan [-] , D. Roubal [-] , Z. Káva [-]

ŽK: 19. A. Kníže , 26. L. Matys , 33. R. Měkuta - 52. T. Obranec .
Počet diváků: 80. Rozhodčí: CIRHAN Miloš - ŠATARA Milan (N), GAUPMANN Vít (N).