6.kolo, Plzeňský | Plzeň - Sever | Okresní přebor , 2021-2022

--

Hosté prohráli až 6 kole

28. J. Šiman , 50. T. Svítil , 63. V. Koudela (p.) , 70. T. Svítil
4

Po sérii vydařených zápasů hosté ztratili body až v 6 kole na hřišti TJ Baníku Zbůch, domácí se tedy dotáhli na svého soupeře a mají stejně bodů a také lepší skóre

První poločas přinesl jednu branku a dvojité vyloučení na straně hostů

Domací v tomto duelu nebyli favoritem,ale berou všechny tři body po výhře 4:0. První půle ještě nenaznačila celkový výsledek zápasu.Domací vědomi si domácího prostředí začali o poznání lépe a vypracovali si několik šancí a územní převahu i tlak na bránu.Z toho resultoval gól ve 28.minute, který vstřelil hráč s číslem 12 Jan Šiman.Hosté se do žádných větších nedostávali a pokud už se dostali před branku,jejich šance zlikvidoval gólman domácích s číslem 90 Josef Šrajber nebo zasáhla pohotově domácí obrana.Za zmínku určitě stojí žluté karty, které byly uděleny.Jako první byl potrestán hostující hráč s číslem 6 Petr Pešek v 10.minute utkání.Poté dostal žlutý trest také hráč domácích s číslem 14 Jan Hrdlička ve 22 minutě.Potom se zajiskřilo na straně hostů v rozmezí 2 minut.Nejdříve dostal červenou kartu hráč s číslem 2 Petr Kráčina ve 30 minutě zápasu a o minutu později v 31 minutě  hráč s číslem 12 Jiří Klik.Hosté tak byli dvojnásobně oslabeni.Domácí byli určitě spokojenější a vedli po prvním poločase 1:0.

Domácí využili oslabených hostů

Ve druhém poločase se jasně projevilo oslabení hostů a to hned dvojnásobné.Hned v úvodu druhého poločasu se domácí dostali do souvislého tlaku a územní převahy, ze které pramenil i druhý gól, který dal hráč s číslem 7 Tomáš Svítil v 50 minutě.Domací tedy vedli 2:0 a ještě to zdaleka nebylo všechno z jejich strany.Do pokutového území létal jeden centr za druhým.A po jednom z nich navýšil náskok  domácích hráč s číslem 3 Václav Koudela z pokutového kopu.Domácí tým vedl 3:0 a o vítězi tohoto klání nebylo pochyb.Domácí tým poté využil střídání a to hned dvojnásobné.Nejprve v 76 minutě odešel hráč domácích s číslem 6 ukrajinec Mykola Pominchuk a nahradil jej hráč s číslem 16 Roman Prokop.O minutu později střídal hráč s číslem 13 Alexandr Prokop  a nahradil jej zahraniční hráč s číslem 2 Cvetan Dalakov.Poslední zásah si domácí nechali na 70 minutu hry,kdy se prosadil hráč s číslem 7 Tomáš  Svítil  již podruhé v tomto zápase a upravil tak na konečných 4:0.Hosté se prakticky celý druhý poločas jenom bránili a jenom ojediněle šli do přečíslení.Hosté využili ještě střídání a to hned dvojnásobný.V 85 minutě odešel hráč s číslem 18 Pavel Chocholatý a nahradil jej hráč s číslem 9  Radek Šiml.O minutu později vystřídal hráč s číslem 15 kapitán Michal Hauzner a nahradil jej hráč s číslem 13 Webr Jiří.

TJ Baník Zbůch
Aleš Klečka: Na začátku to bylo vyrovnaný.Pak jsme dali gól z 25 metrů po zemi k tyči.Poté přišel surový faul od hráče hostů a došlo ke strkanici, kdy byli vyloučeni dva hráči hostů a jeden domácí.Ve druhé půli jsme soupeře přehrávali a dali i druhý gól hlavou od Tomáše Svítila a další gól z penalty.Myslím, že jsme vyhráli naprosto zaslouženě.

J. Šrajber [-] - J. Hájek [-] , M. Pominchuk [-] (76. R. Prokop [-] ) , J. Hrdlička [-] , J. Šiman [-] (31. T. Svítil [-] ) , J. Hrdlička [-] , A. Prokop [-] (77. C. Dalakov [-] ) , T. Bártek [-] , M. Klečka [-] , V. Koudela [-] , M. Fořt [-]