5.kolo, Jihočeský | Jindřichův Hradec | III. třída sk. A, 2021-2022

Místo debaklu si hosté odvezli velmi příznivý výsledek a to pouze těsnou prohru

83. J. Macho
5

První poločas

Domácí borci nastoupili pouze v 11 hráčích bez možnosti střídajících,najednou chybělo hned 8 hráčů,někteří vinou zranění a pracovních povinností,ale bohužel někteří využili možná posledního skoro letního počasí pro své jiné aktivity.Taková je realita, zato hosté z Plavska přijeli s plnou střídačkou.To jim však nebylo nic platné.Domácí zahazovali jednu vyloženou šanci za druhou,nejprve v 18.min výborně nacentroval M.Slavík na zcela volného Macha,který z malého vápna přestřelil.Ojedinělou příležitost hosté nevyužili v 25.min hlavičkou těsně vedle.Pak ovšem znovu obrovské možnosti vždy po únicích zmařili domácí a to  postupně Trsek,dvakrát obránce Juráň a v poslední minutě poločasu znovu Macho.Kdyby tedy poločas skončil 5:0 nikdo by se nedivil.

Druhý poločas

Druhý poločas se tempo zpomalovalo a možnosti domácích mizeli,nepřesní hosté vždy měnili celé útočné trojice jako v hokeji,načež domácí museli vystačit ze základní jedenáctkou.Když už se zdálo, že výsledek skončí bezbrankově, tak skvěle našel M.Slavík nabíhajícího dnes záložníka Jakuba Macha a ten v 83.min obešel i brankáře hostí a v klidu do prázdné rozhodl toto utkání.Ještě v 87.min mohl přidat pojistku opět Trsek,ale zase přestřelil.Domácí společenství tak zvítězili naprosto zaslouženě,ale zbytečně nechali na hřišti spoustu sil.

TJ Sokol Halámky/Hranice
Jiří Samec - vedoucí mužstva TJ Sokol Halámky/FC Hranice: "Je smutné a velmi špatné nastoupit doma v 11 a mrzí mne přístup některých hráčů,ano máme zraněné a některé v práci,ale ostatní by se měli zamyslet.V prvním poločase jsme byli jasně lepší i tak,ale smůla a velká zbrklost se nám lepí na kopačky,nedokážeme proměnit obrovské šance.Dnes nám chyběl i střelec Bubal a kluci ho nedokázali nahradit.Naštěstí nám stačila jedna branka na vítězství,ale kluci sami cítili po zápase, že to ani není na vítězný pokřik.Příště nás čeká derby s Rapšachem a to bude zcela jiný kvalitnější soupeř."

M. Svoboda [-] - J. Macho [-] , T. Trsek [-] , P. Kollmann [-] , R. Brůha [-] , K. Juráň [-] - R. Adensam [-] , A. Havel [-] , J. Herzog [-] - M. Slavík [-] , P. Jindra [-]

TJ Sokol Plavsko
V. Dvořák [-] - P. Přílepek [-] , L. Váňa [-] , T. Koubek [-] , F. Vacek [-] , M. Březovják [-] , M. Buday [-] , L. Opl [-] , J. Pouska [-] , V. Mlejnek [-] , T. Jon [-]

ŽK: 65. K. Juráň , 89. R. Adensam , 91. J. Macho - 35. F. Vacek , 84. P. Přílepek .
Počet diváků: 70. Rozhodčí: KOLLMANN Jaroslav - TRSEK Josef (N), BROŽ Jaroslav (N).