Peč rozstřílela Popelín 6:3 a má třetí výhru v sezoně

22

Fotbalisté Peče porazili v 5. kole Okresního přeboru Popelín 6:3 a vyhráli třetí zápas ze čtyř v nové sezoně. Peč má po pěti kolech deset bodů, je bez porážky a na druhém místě, naopak Popelín se krčí na posledním místě tabulky. Hattrickem se blýskl útočník Jiří Novák.

FC Peč
Lubomír Musil (hráč): Utkání jsme od první minuty herně kontrolovali, bohužel po gólu Jindry, jenž byl s velkým štěstím, udělal dvě obrovské minely brankář Zamazal a trápili jsme se. Jindra svým druhým gólem určil skóre na 2:2. V poločase byl v kabině mírný sajgon a domácí obecenstvo se dočkalo zasloužené odezvy. V pár minutách se dvakrát trefil skvělý Jirka Novák a hned zakončil Jindra. Poté posila z JH musela střídat a odjel i trenér Josef Novák. Došlo ke snížení ale Jiří Novák dokázal těsně před koncem týmu vrátit třígólový náskok.