1.kolo, Jihočeský | České Budějovice | III. třída sk. A, 2021-2022

--

--

Rezerva Čtyráku vyloupila Kamenný Újezd

10

Fotbalisté Kamenného Újezdu podlehli v dohrávce 1. kola na domácím hřišti 1:3 Čtyřem Dvorům. Hosty poslal na začátku prvního poločasu do vedení Dubský. Domácí těsně před koncem druhého poločasu snížili, na Kotalíkův zásah ale rychle zareagoval Zvánovec a hosté znovu vedli o dvě branky a odváží si všechny body.

TJ Sokol Kamenný Újezd B
J. Dudák [-] - V. Šimek [-] , M. Svobodný [-] , M. Sadloň [-] , J. Komberec [-] - D. Prušák [-] , J. Červonyj [-] , J. Stegbauer [-] , M. Samborský [-] , M. Sládek [-] - V. Kotalík [-]

SK Čtyři Dvory České Budějovice B
A. Voborský [-] - Z. Svoboda [-] , T. Dubský [-] , P. Komberec [-] , D. Sobolík [-] , D. Čermák [-] , J. Zevl [-] , L. Sekyra [-] , T. Písko [-] , P. Karlíček [-] , F. Hajný [-]

ŽK: 84. T. Klivanda - 79. P. Karlíček .
Hráči zápasu: T. Dubský , D. Trča .
Počet diváků: 50. Rozhodčí: PILEČEK Josef - VÍTŮ Tomáš (N), BEZPALEC Václav (N).