12.kolo, Plzeňský | 1.B třída sk. A, 2021-2022

--

Dynamo se posouvá na první místo tabulky!

30. J. Svárovský , 80. M. Falout - 56. V. Pešek (p.)
16

Souboj o první místo proběhl mezi Horšovským Týnem a Dlouhým Újezdem. Vyrovnaný zápas, však nakonec skončil lépe pro domácí, a ti si připisují důležié body.

TJ Sparta Dlouhý Újezd z.s.
Trenér, pan Zeman: Odehráli jsme dobrý zápas i se super diváky. Už v první minutě jsme nastřelili tyč a začátek jsme hráli dobře. Soupeř se začal zlepšovat a po našem nedůrazu jsme prohrávali 1:0. O pár minut jsme přečkaly penaltu a vypracovaly si také velice dobré šance. Po přestávce jsme dobře začali a po průniku Jakuba Bukvy byla odpískaná penalta, a bylo vyrovnáno. Horšovský Týn rozhodl krásnou ranou do šibenice a ani po závěrečném tlaku jsme už nic nevymysleli. Klukům děkuji za výkon a soupeři gratuluji ke třem bodům. Hráč utkání Bukva záložník