12.kolo, Plzeňský | 1.B třída sk. A, 2021-2022

--

Klenčí doma sestřelilo Planou!

47. M. Čipera , 50. T. Čipera , 65. M. Čipera , 67. V. Čech , 69. F. Smazal , 79. M. Čipera , 82. V. Čech , 87. V. Čech - 33. D. Vladař
16

Klenčí se s Planou vůbec nemazalo a násazelo jí 8 kousků! Nešťastní hosté tak zůstávají na předposledním místě tabulky.

První poločas dokonce Planá vedla!

První půle byla dosti vyrovnaná, dokonce se dostali do vedení nejdříve hosté po gólu Davida Vladaře. Domácí na to odpověděli velkými šancemi, kterým však chyběla koncová přesnost, a tak po prvním poločase Planá vedla 1:0.

Druhý poločas byl od domácích úplně něco jiného

Klenčí se v druhé polovině pořádně zvedlo, měli lepší pohyb bez míče a drželi míč pod kontrolou. Hned v 47. minutě se prosadil Michal Čipera a po něm následovala obrovská smršť branek. Prosadili se střelci Tomáš Čipera, Michal Čipera, Vladimír Čech, Filip Smazal, Michal Čipera, Vladimír Čech a v 87. minutě zakončil zápas svým hattrickem Vladimír Čech. Klenčí tak za jeden poločas obrátilo skóre z 0:1 na 8:1.

Spartak – První chodská Klenčí
Hráč, Jaroslav Řezníček: První půle byla docela vyrovnaná, skoro bych řekl, že hrál soupeř lépe, sice jsme měli pár šancí, ale vždy tomu chyběla trochu přesnost. Gól jsem dostali po našem rohu, kdy odehráli míč na velké vápno a my jsme nevystřelili a ani nepřerušili hru, takže rychlý protiútok a gól. No těch gólů v druhém poločase bylo dost, hlavní bylo jednak brzké srovnání, ale hlavně zlepšený pohyb bez míče. Naši útočníci dělali obráncům velké rychlostní problémy a to byl recept na obrat.

D. Paidar [-] - V. Čech [-] , M. Čipera [-] , V. Čech [-] , T. Čipera [-] (70. J. Ledvina [-] ) , J. Řezníček [-] (78. J. Weber [-] ) , F. Smazal [-] , J. Čech [-] , T. Hromník [-] , P. Sokol [-] , P. Osvald [-]