--

--

Rozhodl vlasťnák

0

Opava prožila smolný zápas s Petrovicemi, kdy vlastním gólem Swiecha přišli o všechny body.

První branku zápasu vsítil hostující Plešek v průběhu třinácté minuty. Svěřenci trenéra Lubomíra Hrabiny ovšem dokázali srovnat zásluhou Schaffartzika, jenž svým důrazem vybojoval míč a následně ho poslal prázdné. Zkraje druhé půle zafungovala spolupráce mezi Schaffartzikem a Čelůstkou, přičemž druhý jmenovaný šel sám na petrovického brankáře a Opavští vedli. O tři minuty později ovšem zachyboval gólman Lasák a Puškáč trestal – 2:2. Klíčový moment zápasu se dostavil dvacet minut před koncem, kdy si ve skluzu balon nešťastně srazil do vlastní sítě Swiech.

Zdroj: SFC Opava

SFC Opava B
K. Lasák [-] - M. Hrabina [-] (46. A. Korbel [-] ) , J. Swiech [-] , T. Čelůstka [-] , P. Mezera [-] - D. Fišer [-] , P. Uvíra [-] , T. Jursa [-] , P. Dřizgevič [-] , A. Rolný [-] - J. Schaffartzik [-]

TJ Lokomotiva Petrovice
R. Mrozek [-] - D. Gill [-] , J. Hoffmann [-] , T. Bajzath [-] , M. Puškáč [-] , P. Moskál [-] - P. Malíř [-] (89. P. Chwastek [-] ) , A. Leibl [-] , J. Plešek [-] (35. P. Miko [-] ) , P. Škuta [-] - D. Puškáč [-]

ŽK: 66. P. Mezera , 68. J. Schaffartzik - 45. P. Malíř , 80. A. Leibl .
Místo: MěFS. Počet diváků: 70. Rozhodčí: MACRINEANU Jiří - RICHTÁR Jaromír, BROSKEVIČ Michal.