9.kolo, Plzeňský | 1.B třída sk. A, 2021-2022

Zápas byl zrušen

Nečtiny doma udržely úctyhodný výsledek!

20. F. Roth , 85. K. Bláha
12

Krchleby horko, težko zvládly zápas v Nečtinách. Vyhrály 2:0 a postupují na 4. místo tabulky.

Krchlebům se v Nečtinách těžce střílelo

Hosté přijeli v roli favorita, což se podepsalo na výkonu. Od úvodního hvizdu se přizpůsobili hře domácích... utkání připomínalo spíše okresní přebor. Na úvodní šanci se čekalo do 20 min kdy se po závaru po rihovem kopu prosadil kolenem Filip Roth. To hosty uspokojilo a domácí se dostali do 2 tutovek, které výborně chytil Jan Straka.

Nečtiny průběh zápasu neotočily

Druhý poločas taky moc krásy nepobral.. za zmíňku stojí 2 šance domácích, se kterými si poradil opět výborně chytající Straka. Hostům přinesla klid až 80. minuta, kdy se po výborné finální prřihrávce od Všechovského prosadil Karel Bláha.

SK Krchleby 1921
Hráč, Lukáš Sekereš: Přijeli jsme s pocitem, že se nemůže nic stát a podle toho vypadal i výkon na hřišti... ale i takové zápasy jsou a jsme rádi, že jsme získali “povinné” 3 body. Zaplať pánbůh, že nám opět výborně zachytal brankář, který už několik zápasů podává nadstandardní výkony.

TJ Nečtiny
S. Arnet [-] - A. Šmíd [-] (5. M. Korda [-] ) , Z. Bittermann [-] , V. Polívka [-] , M. Hlous [-] , M. Alexi [-] , O. Plic [-] , J. März [-] , F. Socha [-] , P. Kasal [-] , P. Bock [-]

J. Straka [-] - V. Všechovský [-] , P. Farkaš [-] , T. Ježek [-] (74. P. Vacík [-] ) , J. Hamerník [-] , F. Roth [-] , L. Kouřil [-] , K. Bláha [-] , M. Gabriel [-] , M. Doležal [-] (58. V. Moravec [-] ) , P. Bláha [-]

ŽK: 58. Z. Bittermann - 21. P. Farkaš , 49. F. Roth , 57. M. Gabriel , 90. K. Bláha .
Počet diváků: 50. Rozhodčí: BUCHTELÍK Lukáš - DIVÍŠEK Alexandr (N), ROTH Zbyněk (N).