4.kolo, Plzeňský | 1.B třída sk. A, 2021-2022

--

Chodský Újezd si poradil s Klenčím

50. P. Pikl , 70. D. Lončík , 82. P. Pikl , 88. P. Pikl - 53. J. Franek , 77. J. Franek
15

Klenčí si po vyhraném zápase s Úněšovem nepolepšilo a prohrálo 4:2 na půdě soupeře.

První poločas se fanoušci moc nebavili

První půli oba týmy hrály dost nelíbivý fotbal. Hrálo se často nahoru bez nějaké smysluplné rozehrávky, podle toho to také vypadalo a nikdo nebyl schopný vstřelit gól. Hráči se nesmyslně tahali o míč a gólové šance nikde. První poločas skončil bez branek.

Petr Pikl táhl domácí do vítězství

Druhý poločas byl úplně o něčem jiném. Domácí hráli po zemi a hned v 50. minutě z toho vytěžil kapitán týmu Petr Pikl, který do prázdné branky zvýšil stav na 1:0. Hosté na to odpověděli velice rychle, po třech minutách už dokázal Jindřich Franěk vsítit gól na 1:1. V 70. minutě se po rohovém kopu prosadil stoper domácích Dalibor Lončík a usměrnil skóre pro domácí. Klenčí na to opět dokázalo odpovědět. Jindřich Franěk svým druhým gólem srovnal skóre na 2:2. V rychlém intervalu přišla čistka domácích, v 82. minutě Petr Pikl obešel dva bránící hráče a střelou na přední tyč skóroval. V 88. minutě se znovu radovali domácí a nejvíce Petr Pikl, který střelou z hranice velkého vápna rozhýbal síť brankáře Davida Paidara. Petr Pikl tak dokázal vstřelit svůj první hattrick a jeho jmenovec Josef mu z toho dvakrát asistoval.

TJ Chodský Újezd
Hráč, Petr Pikl: První poločas to nebyl hezký fotbal zbytečně jsme nakopávali, v poločase jsme si řekli že musíme hrát po zemi. Ve druhem poločase už to byl od nás lepší výkon hráli jsme přes Josefa Pikla a ten servíroval jednu přihrávku za druhou a pak už záleželo, aby se šance využili a to se také stalo. Škoda jenom inkasovaných dvou gólů, kdy jsme soupeři dali šanci zápas zdramatizovat. Chci pochválit celý tým, který hrál a bojoval až do konce a konečně body zůstaly doma.

J. Čepelák [-] - D. Čoka [-] , P. Opava [-] , T. Trejbal [-] , M. Trejbal [-] (55. D. Maščák [-] ) , J. Zivčák [-] , P. Pikl [-] , D. Lončík [-] , J. Pikl [-] , L. Founě [-] , M. Beneš [-]

Spartak – První chodská Klenčí
D. Paidar [-] - J. Řezníček [-] , J. Čech [-] , F. Smazal [-] (80. . Copot [-] ) , J. Franek [-] , V. Čech [-] , V. Čech [-] , T. Hromník [-] , J. Weber [-] (76. D. Šindelář [-] ) , T. Čipera [-] , P. Sokol [-]

ŽK: 15. M. Trejbal , 60. P. Pikl - 10. J. Čech , 11. V. Čech , 77. T. Čipera .
Počet diváků: 60. Rozhodčí: NESVADBA Karel - SLIVONĚ Radek (N), PAJMA Miroslav (N).