4.kolo, Plzeňský | 1.B třída sk. A, 2021-2022

--

--

Dlouhý Újezd hravě zvládl zápas s Planou

15

Plané se nepovedlo Dlouhému Újezdu vstřelit ani gól a prohráli vysokým skórem 4:0

Dlouhý Újezd přežil těžký začátek zápasu

Hosté nad začátkem zápasu budou přemýšlet ještě dlouho, kdy mohli po dvou vyložených šancí vést alespoň o gól. Hosté však svoje šance neproměnili a to celý tým položilo. Ve 24. minutě už přišla řada pro domácí a to si nenechal ujít Petr Földeši, který skóroval na 1:0. V krátkém intervalu na to přidal Martin Dvořák další branku pro Dlouhý Újezd. Planá s výsledkem už do poločasu nedokázala nic udělat a prohrávala tedy po nadějném začátku 2:0.

Domácí v druhém poločase ještě přidali

V druhém poločase si už Dlouhý Újezd se soupeřem dělal, co chtěl. Aktivně držel míč a nepouštěl Planou vůbec do hry. Do toho přídal v 65. minutě Anh Le Quoc další gól pro domácí a Planá už neměla žádnou šanci na vyrovnání. Třešničkou na dortu byla pro domácí 70. minuta, kdy Václav Pešek završil skóre na konečných 4:0. Planá bude muset zapomenout na tento zápas a připravit se na příští týden, kdy přivítá těžkého soupeře z Mrákova.

TJ Sparta Dlouhý Újezd
Trenér, pan Zeman: Zápas jsme nezačali vůbec dobře. Soupeř se po našich chybách dostal do dvou vyložených šancí, jen díky špatnému zakončení jsme přečkali dva brejky. Postupem času jsme se zlepšili a dvakrát skórovali. Do druhé půle jsme vstoupili aktivně a díky dobrému pohybu jsme soupeře nepouštěli do hry. Chci poděkovat klukům za přístup k zápasu.

T. Kopolovič [-] - V. Kulíř [-] , L. Havel [-] , J. Bukva [-] (56. M. Michl [-] ) , M. Stoklasa [-] , V. Pešek [-] , P. Földeši [-] (67. V. Šesták [-] ) , F. Pták [-] , M. Dvořák [-] , T. Janků [-] (56. Q. Le [-] ) , L. Pernglan [-] (65. J. Synek [-] )