10.kolo, Plzeňský | 1.A třída , 2021-2022

--

--

Křimice v Bělé vyhrály, neměly to ale snadné

14

První poločas rozhodl brankou ve 40. minutě Szedmák, domácím se podařilo srovnat po pauze Jarinou, ale poslední slovo měl Koutek, který Křimicích vystřelil všechny body, jelikož závěrečný tlak domácí nevyužili.

TJ Start Bělá nad Radbuzou
Aleš Zavadil, trenér: Řekl bych, že to byl bojovný fotbal na obě strany. Hosté se dostali před pauzou do vedení podobně, jako jsme dostali branku v Žihli. Do druhé půle jsme si říkali, že je to o jedné brance, která může jednoho z týmů nakopnout. Nastartovala nás nádherná branka Jariny poté, co jsme několik šancí neproměnili a pak přišly sitauce, které byly sudími přehlíženy. Malý s Jarinou několikrát v útočné fázi byli taháni za dres, viseli na nich obránci, dokonce si troufám říct, že byl z mého pohledu jeden faul ve vápně, ale nic se nedělo, ať už to bylo uvnitř nebo vně vápna. Soupeř pak dal gól na 1:2 a my už neodpověděli...

FC Křimice
Martin Košťál, hráč: První poločas byl od nás lepší a myslím, že jsme po zásluze dali branku. Ve druhé půli nás podržel brankář, který chytil několik obrovských šancí soupeře. Bělá byla nebezpečná do posledních minut a jsem rád, že jsme závěr zápasu zvládli. Už jsme to potřebovali.

T. Jarina [-] - V. Iščenko [-] (62. M. Bořil [-] ) , P. Jarina [-] , L. Černý [-] , J. Minařík [-] , J. Malý [-] , M. Blacký [-] , M. Tomášek [-] , M. Šinál [-] , M. Černý [-] , D. Frank [-]