13.kolo, Jihočeský | 1.B třída sk. A, 2021-2022

--

Rezerva Trhových Svinů vyhrála na půdě Frymburka

45. J. Šafránek (vl.) - 35. J. Macák , 42. V. Pavel , 64. L. Tuscher , 69. M. Valut , 78. M. Valut
20

Frymburku se poslední kola vůbec nedaří a napravit chuť si chtěl proti rezervě Trhových Svinů, ovšem průběh zápasu byl zcela jen jiný, než si představoval domácí tým.

Červená pro domácího brankáře

Rezerva Trhových Svinů domácí zaskočila svou aktivitou a byla od začátku lepším týmem. Ovšem žádnou ze svých šancí nedokázal hostujicí celek proměnit. Ve 32 minutě přišla pro domácí tým komplikace, když domácí brankář Vítek dostal červenou, když nedovoleně zabránil mimo své vápno brance hostí. Přesilovku hostujicí tým brzo využil, když se trefil Jiří Macák 0:1. Na něj navázal do poločasu ještě Vojtěch Pavel 0:2. Třetí branku vstřelil také hostujicí tým, ale do své branky kam usměrnil míč Jiří Šafránek 1:2.

Hostující tým neponechal nic náhodě

Druhý poločas pokračoval v režii hostí a Lukáš Tuscher zvýšil na 3:1. Domácí tým rezignoval a Martin Valut upravil výsledek zápasu postupně na 4:1 a 5:1. Hostujicí tým tak veze překvapivou výhru a má po podzimu 16 bodů. Frymburk má bodů 15.

FC Šumava Frymburk
Milan Račák (kapitán): Ještě že už je konec. Už to bylo trápení. Víc k tomu nemám co říct.

TJ Spartak Trhové Sviny B
Jaromír Vodička (trenér): Od začátku jsme byli aktivnější a vytvořili jsme si i několik slibných šancí, které jsme neproměnili a také donutili Frymburskou obranu k chybám, které vyústily až k červené kartě domácího gólmana při zamezení vstřelení gólu mimo velké vápno. Do poločasu jsme ještě přidali gól a stihli jsme si vstřelit i vlastní branku. V druhém poločase jsme pak oslabeným domácím nasázeli v pohodě další tři góly a zasloužené vyhráli 5:1.

M. Vítek [-] - D. Račák [-] , R. Bagoni [-] (79. M. Malina [-] ) , K. Malák [-] (68. A. Točík [-] ) , F. Mertl [-] (73. R. Hamalčík [-] ) , F. Fatura [-] , M. Račák [-] , T. Kaňa [-] , R. Mertl [-] , L. Brůha [-] (46. O. Nešvara [-] ) , O. Malák [-]

K. Brůha [-] - J. Macák [-] (79. J. Vodička [-] ) , V. Brožka [-] , M. Chromčák [-] , J. Borek [-] , M. Valut [-] , J. Jindra [-] (46. J. Kaprál [-] ) , M. Němec [-] , V. Pavel [-] , J. Šafránek [-] (64. J. Gažák [-] ) , M. Popovič [-] (46. L. Tuscher [-] )

ŽK: 57. F. Mertl , 58. O. Nešvara - 41. M. Popovič , 45. V. Brožka , 45. J. Šafránek , 53. M. Valut , 87. M. Chromčák , 89. V. Pavel . ČK: 32. M. Vítek .
Hráči zápasu: J. Borek .
Počet diváků: 90. Rozhodčí: Mráz Marek - PÁNEK Milan, PÍCHA Karel.