7.kolo, Jihočeský | 1.B třída sk. A, 2021-2022

Boršov nestačil na rezervu Trhových Svinů

19

Rezerva Trhových Svinů neodjela před týdnem do Loučovic a potřebovala si nutně napravit reputaci i pozici v tabulce.

První poločas bez branek

Domácí tým byl hned od začátku lepší, ale vytvořené šance nedokázal proměnit a tak se šlo do kabin za stavu 0:0.

Domácí tým nastřílel pět branek, hosté jen jednu

Druhý poločas byl pro domácí pohádkou. Do vedení je dostal Vojtěch Pavel 1:0. Druhou branku přidal po čtyřech miutách opět Vojtěch Pavel a na 3:0 zvýšil Lukáš Tuscher. Jan Jindra zvyšoval už na 4:0. Za Boršov snížil Vojtěch Čuřík, ale poslední slovo měl Václav Brožka 5:1. Domácí rezerva si tak připsala druhou výhru v sezoně.

TJ Spartak Trhové Sviny B
Jaromír Vodička (trenér): Domácím se utkání vydařilo. Už v prvním poločase měli několik slibných šancí, které nedokázali proměnit v branky. To se naopak podařilo v druhém poločase, kdy po pěkných akcích se postupně dostali do pohodlného výsledku 4:0. Hosté pak sice snížili na 4:1, aby domácí v závěru utkání stanovili konečný výsledek 5:1.

M. Krauskopf [-] - J. Šemro [-] , V. Pavel [-] (80. L. Rolínek [-] ) , J. Valter [-] (55. L. Tuscher [-] ) , J. Borek [-] , J. Tůma [-] , J. Jindra [-] , A. Perfoll [-] (85. V. Brožka [-] ) , M. Chromčák [-] , M. Smoleň [-] , M. Němec [-]