1.kolo, Jihočeský | 1.B třída sk. A, 2021-2022

--

Z přestřelky rezerv vyšla lépe ta domácí

22. J. Tomášek (vl.) , 34. J. Tůma (p.) , 45. J. Šemro , 71. V. Pavel , 89. V. Brožka - 3. J. Tomášek , 46. L. Wohlgemuth , 80. L. Wohlgemuth (p.) , 87. D. Hrouda
16

Totální ofenzivu nabídl souboj rezerv mezi Malše Roudné a domácím týmem Trhových Svinů.

Hostující tým vedl, domácí do poločasu otočil

Začátek patřil hostím. Domácí tým zahrál špatně rohový kop a z následného brejku se trefil Jan Tomášek 0:1. Jan Tomášek měl prsty i ve vyrovnání stavu, protože si vstřelil nešťastně vlastní branku 1:1. Do vedení dostal domácí z nařízené penalty Jiří Tůma 2:1. Těsně před odchodem do kabin zvýšil na 3:1 Jiří Šemro.

Zkušený Václav Brožka rozhodl minutu před koncem

V druhém poločase pokračoval ofenzivní fotbal a ihnedp o příchodu z kabin snížil Lukáš Wohlgemuth 3:2. Hostující tým domácí přitlačil a hnal se za vyrovnáním. Jenže přišla další branka domácích, kterou dal Vojtěch Pavel 4:2. Deset minut před koncem snížil z penalty Lukáš Wohlgemuth 4:3 a tři minuty před koncem vyrovnal Dominik Hrouda 4:4. To, ale nebylo vše. Minutu před koncem se ze závaru prosadil zkušený Václav Brožka a rozhodl krásný zápas ve prospěch domácích.

TJ Spartak Trhové Sviny B
Jaromír Vodička (trenér): Po dlouhé přestávce se mužstva dočkala ostrého startu. A bylo to znát. Od začátku se hrál oboustranně útočný fotbal, a je to patrné i z výsledku 5:4. První gól sice dali hosté v 2. minutě po rychlém brejku po rohovém kopu domácích. Pak svinenští otočili skóre do poločasu na 3:1 gólem do kabiny v 45. minutě. I v druhém poločase pokračovala hra, která se musela líbit všem přítomným fanouškům. Postupně však hosté přebrali iniciativu na hřišti a zatlačili domácí na vlastní půli. A výsledkem bylo vyrovnání na 4:4 v 87. minutě a zdálo se, že hosté zápas ještě dotáhnout do vítězného konce. V 89. minutě však domácí po pohledné akci dotlačili míč do sítě hostů a rozhodli zápas ve svůj prospěch.

M. Krauskopf [-] - J. Šemro [-] (60. J. Kurali [-] ) , V. Pavel [-] (78. V. Brožka [-] ) , M. Kodras [-] , P. Randa [-] (51. J. Valter [-] ) , L. Tuscher [-] (72. M. Písko [-] ) , J. Tůma [-] (44. R. Janoušek [-] ) , L. Ebenhöh [-] , M. Smoleň [-] , F. Pavel [-] , M. Němec [-]