14.kolo, Jihočeský | Krajský přebor , 2021-2022

Český Krumlov si poradil se Strakonicemi

20. D. Tůma , 63. P. Vaněk , 70. L. Vávra - 54. J. Máška
14

První poločas

První poločas s lídrem tabulky a aspirantem na postup se hrál s optickou převahou domácích, byli lepší na míči, hosté hráli soustředěně a brankových příležitostí bylo poskrovnu. Do první se dostali hosté v 15. minutě, když Krejčí převzal balon 25 metrů od branky a jeho pohotová a ostrá střela šla jen těsně vedle. Ve 20. minutě to byli domácí a hned jejich první a zároveň poslední střela na branku v prvním poločase skončila v síti, a to když Tůma z poloviny hřiště překonal postaveného Lízala mezi penaltou a velkým vápnem. Střela trefila tyč a od tyče do branky - 1 : 0. Ještě v prvním poločase stojí za zmínku trestný kop Rozhoně ve 23. minutě, ale brankář domácích si se střelou poradil.

Druhý poločas

Druhý poločas byl ve stejném módu, akorát domácím vyšly dvě pěkné kombinace, které skončily gólem a třetí skončila na tyči, ale ještě před tím v 53. minutě domácí zaskočili pěknou akcí Mášky a Krejčího. Máška si narazil s Krejčím  a přesnou střelou na zadní tyč srovnal skóre na 1 : 1. V 63. minutě se domácí prokombinovali do vápna, střelu ze strany stačil Lízal vyrazit, ale na dorážku Vaňka už neměl 2 : 1. V 70. minutě měla domácí akce parametry s přesným zakončením na zadní tyči Vávrou na konečných 3 : 1.