13.kolo, Jihočeský | Krajský přebor , 2021-2022

--

Strakonický Krejčí hattrickem setnul Čimelice

13. K. Krejčí , 18. K. Krejčí (p.) , 59. K. Krejčí , 87. R. Zahrádka - 53. Š. Říha , 72. M. Rozhoň (vl.)
18

Zápas měl dramatickou zápletku až do 87. minuty, kdy uklidnil domácí Zahrádkův gól na 4:2.

První poločas

Zápas se Strakonicím vydařil bodově i výsledkově, ale herně už to bylo horší. Trenéři Cimrhanzl a Čakrt oproti minulému zápasu udělali 3 změny v sestavě a poté museli udělat ještě jednu, když ve 30. minutě se zranil kapitán Žáček. První desetiminutovka byla jako když se hraje pouťové utkání a k vidění byla jen střela hostujícího Listopada z 25 metrů, která pořádně zaměstnala Lízala v brance. Domácí v dalších minutách hru zlepšili a dali z toho 2 góly. První ve 12. minutě Nosek vybojoval balon na rohu vápna, přenechal Krejčímu, který balon uklidil ke vzdálenější tyči 1 : 0. Ve 18. minutě Žáček poslal do brejku Noska, který byl ve vápně faulován a nařízenou penaltu proměnil opět Krejčí. Pak ale strakonický hra opět přestala fungovat až do konce poločasu. V této pasáži si hosté vytvořili dvě velké šance a to ve 23. minutě po rohovém kopu Pšeničkovu hlavičku Lízal reflexivně stačil vyrazit a ve 34. minutě Říha z malého vápna hlavou přestřelil.

Druhý poločas

Druhý poločas začali opět lépe hosté a také jejich snaha vyústila v 53. minutě gólem, který vstřelil Říha a snižuje na 2 : 1. V 54. minutě se ke hlavičce dostal Krýsl, ale šla těsně vedle. Hra domácích se zlepšila a hned v 59. minutě Zoubek přesným centrem do vápna našel nabíhajícího Krejčího, který hlavou zvyšuje na 3 : 1. Hned po rozehrávce domácí měli v obraně okénko, do kterého pronikl hostující Smetana a Lízal jeho pokus perfektně vykryl. V 70. minutě hosté kopali rohový kop a při souboji se nešťastně trefil Rozhoň do vlastní branky 3 : 2. V 73. minutě Máška uvolnil Zahrádku do tutovky a ten zamířil nad branku. O minutu později měl další tutovku na noze Nosek, ale trefil jen břevno. V 84. minutě si napravil předešlou situaci Zahrádka, když přihrávku od Krejčího uklidil do branky a dal tak uklidňující gól na 4 : 2.