V Polné nerozhodně

8

Hosté po přestávce otočili skóre, ale domácí v závěru přece jenom vyrovnali.

Domácí po půli vedli

Polná šla do vedení ve 22. minutě. Po nepřesvědčivém zákroku hostujícího beka si kolmici za obranu našel Došek a svůj samostatný nájezd proměnil - 1:0. Za tohoto stavu se také šlo do kabin.

Domácí v závěru srovnali

V 58. minutě bylo srovnáno. Dovhanyuk si na pravé straně našel propadlý míč, pohrál si s domácí obranou a přehledem vyrovnal - 1:1. V 66. minutě už hosté vedli. Musil si na zadní tyči našel Matyskův centr a nechytatelnou hlavičkou poslal svůj tým do vedení - 1:2. Domácí dokázala v závěru alespoň srovnat. V 84. minutě se k přímému volnému kopu postavil Pecina a povedenou ránou rozvlnil síť za Sovou - 2:2. V závěru ještě dostal hostující Sedlo červenou kartu, ale skóre se už neměnilo.

Slavoj Polná
Ján Kubík (trenér): Bod nakonec bereme. Mohli jsme vyhrát i prohrát. Vzhledem k naší střelecké potenci nemůžeme být nespokojení.

TJ Start Brno
TJ Start Brno (web): V neděli jsme odehráli v Polné poslední zápas podzimní sezóny. V prvním poločase jsme s v silném protivětru nedokázali vůbec prosadit. Domácí potrestali naši chybu a tak jsme po poločase prohrávali 1:0. Po změně stran jsem přeskupili řady s cílem otočit výsledek. To se nám podařilo góly Pavla Dovhanyuka a Petra Musila. Bohužel pojišťovací gól jsme nepřidali, když další slibné akce jsme nevyužili. A tak přišel trest, když domácí vyrovnali z trestňáku na konečných 2:2.

P. Čermák [-] - V. Bradáč [-] (71. V. Haala [-] ) , D. Voráč [-] (83. T. Čaloud [-] ) , O. Skryja [-] (19. M. Pernička [-] ) , J. Pavlas [-] , V. Došek [-] , T. Vrba [-] , D. Čížek [-] , M. Pecina [-] , J. Holub [-] , F. Sobotka [-]

T. Sova [-] - A. Smejkal [-] , M. Sedlo [-] , M. Avdić [-] - P. Dovhanyuk [-] , M. Pařízek [-] , L. Matyska [-] (71. D. Frimmel [-] ) , O. Doubravský [-] (86. M. Mikeš [-] ) , M. Kříž [-] (56. P. Musil [-] ) , V. Ryšavý [-] (71. L. Kaláb [-] ) - D. Havlín [-] -

ŽK: 52. F. Sobotka - 40. M. Sedlo , 83. M. Pařízek , 92. D. Frimmel . ČK: 90. M. Sedlo .
Hráči zápasu: M. Pecina - P. Musil .
Počet diváků: 170. Rozhodčí: VAŘACHA Jan - KRONDRÁF Jan, SVOBODA Patrik.