81. P. Fiala (p.) - 64. F. Matula
10

Když už to vypadalo na výhru hostů, tak domácí srovnali z penalty.

V prvním poločase branka nepadla

První poločas mnoho zajímavého nepřinesl. Domácí se soustředili spíše na defenzivu a hosté si z optické převahy také žádnou vyloženou příležitost nevytvořili. Do šaten se tak odcházelo za bezgólového stavu.

Oba týmy přidaly po jedné brance

Druhý poločas již přinesl atraktivnější podívanou. Po rychlých protiútocích se domácí třikrát objevili před Formánkem, ale míč si cestu do branky nenašel. A tak znovu zafungovalo známé nedáš  dostaneš. V 64. minutě poslal hosty do vedení Fabián Matula, když doklepl míč do sítě po zaváhání domácího gólmana Jíchy - 0:1. Domácí nesložili zbraně a nadále se tlačili před Formánka. Další dvě vyložené příležitosti šly jen těsně vedle a další Fialova střela skončila na břevnu. Deset minut před koncem zahrál po souboji ve vlastním vápně Černín rukou, za což mu rozhodčí udělil druhou žlutou kartu a navíc nařídil pokutový kop. Z něj v 81. minutě srovnal Patrik Fiala - 1:1. Hosté si tak nakonec se štěstím odvezli ze Žďáru bod.

FC ŽĎAS Žďár nad Sázavou
Josef Chmelík (trenér): Dnes je pro nás remíza ztrátou. Nastoupili jsme s velkým respektem, ale postupem času jsme si více a více věřili. Soupeř začal být postupem času nervózní, protože se mu nedařilo to, na co je zvyklý. My jsme hráli to, co jsme chtěli a nakonec jsme k výhře nebyli daleko.

T. Jícha [-] - P. Fiala [-] , D. Novotný [-] , R. Sodomka [-] (90. T. Vokoun [-] ) , J. Šindelka [-] , D. Požár [-] , L. Trojánek [-] , M. Šerý [-] (94. T. Otava [-] ) , Č. Vitásek [-] , R. Kunstmüller [-] (93. J. Dvořák [-] ) , S. Švoma [-]