Břeclav loupila na Startu

9

Domácí nenavázali na povedené výsledky a prohráli doma s Břeclaví.

Hosté po půli vedli

První poločas nabídl hned tři branky. V 17. minutě neudržel Sova střelu z hranice velkého vápna a pohotový Konečný dorazil míč do prázdné brány - 0:1. Domácí rychle vyrovnali. Centr z pravé strany si našel Doubravský a na jeho hlavičku do proti pohybu neměl Fibingr nárok dosáhnout - 1:1. Vítěznou branku přinesla 34. minuta. Fojtík si ve středu pole pohrál s domácím hráčem, napřáhl a jeho bomba zamířila od tyče do sítě domácí branky - 1:2. Za tohoto stavu se také šlo do kabin.

Hosté si vedení pohlídali

Po přestávce se domácí snažili, ale pozorní hosté nakonec své těsné vedení uhájili.