--

--

10

TJ Sokol Lanžhot
Jaroslav Hílek (trenér): Do zápasu jsme vstoupili bez Kondrlíka s Kosorinem, kteří museli střídat v minulém utkání, ale myslím, že se nám je podařilo nahradit. S prvním poločasem jsem byl spokojený, věděl jsem, že na tamním úzkém hřišti se nedostaneme do tolika šancí, na kolik jsme zvyklí z jiných zápasů. Hráli jsme zodpovědně, byli jsme víc na míči, i dvě dobré šance tam byly, ale neuspěli jsme. Ve druhém poločase už domácí zabrali, ztráceli jsme víc míčů a domácí měli jednu tutovku, při které nás významně podržel Kuba Klimeš. Nakonec jsme využili jedinou šanci, když soupeř podklouzl, takže bereme cenné tři body a konečně jsme v tabulce tam, kam patříme. Doufám, že se za týden dáme zdravotně do kupy, protože nás čeká neporažené béčko Zbrojovky Brno, a proti ní musíme být kompletní, abychom mohli pomýšlet na úspěch. Doma chceme každopádně vyhrát.