Brněnské derby ovládla Zbrojovka

9

Hosté rozhodli v nastaveném čase, když už domácí hráli o deseti.

Oba týmy vstřelily po jedné brance

Brněnská rezerva pokračuje ve vítězné sérii, na hřišti Startu Brno vyhrála po hektickém závěru 2:1. Pátou výhru v řadě trefil Kamenský. Zbrojovku posílili i v tomto utkání hráči širšího kádru prvního mužstva - v obraně naskočili Šural, Hlavica a Kosek, ofenzivu podporovali Sedlák s Lacíkem. A právě Jan Hlavica otevřel už v 5. minutě skóre utkání, když se trefil po rohovém kpu - 0:1. Za domácí srovnal deset minut před pauzou Dovhanyuk, který zužitkoval výbornou práci Havlína - 1:1.

Hosté v závěru rozhodli

Zbrojovka tak vůbec poprvé nevyhrála první půli, a poměrně blízko byla také první ztrátě. Až v samém závěru zajistil pokračování vítězné šňůry Miroslav Kamenský, který se trefil po závaru po rohovém kopu v páté minutě nastaveného času - 1:2.