Start vyhrál v Humpolci

8

Domácí po snovém úvodu soutěže podruhé za sebou vysoko prohráli.

Hosté po půli vedli

Zajímavý zápas v Humpolci ovládli hosté, kteří v každém poločase vstřelili dvě branky. Ráz zápasu udala hned 3. minuta. Centr z pravé strany si zády k bráně zpracoval Musil a parádní ránou přes hlavu nedal domácímu brankáři šanci - 1:0. V 16. minutě už hosté vedli o dvě branky, když centr z levé strany propadl až k Dovhanyukovi, který si sám na zadní tyči věděl rady a uklidnil hosty přesnou střelou k tyči - 2:0. S tímto výsledkem už opaření domácí do přestávky nic neudělali.

Hosté si vedení pohlídali

Po hodině hry přidal brněnský Start další gól. Nedůraz domácích na levé straně obrany využil Dovhanyuk, který prudkou ránou z úhlu propálil Prchala - 0:3. Konečnou podobu výsledku dal Musil, který pět minut před koncem uklidil do sítě přesný centr z pravé strany - 0:4.

AFC Humpolec
Lukáš Staněk (trenér): Zase jsme rychle prohrávali o dvě branky, nemáme takovou kvalit, abychom zápas proti tak silnému celku otočili. První polovina tabulky je trochu jinde než my. Máme nějaké problémy s kádrem, tak v následujících těžkých zápasech můžeme jen získat.

A. Prchal [-] - J. Maršík [-] (69. T. Vrátný [-] ) , O. Tomovič [-] , J. Pešek [-] , J. Benáček [-] , T. Kopic [-] , O. Svoboda [-] , R. Dalík [-] , D. Šerý [-] (87. L. Havel [-] ) , O. Luňáček [-] (59. M. Podoba [-] ) , M. Kameš [-]