Zbrojovka bere tři body

9

Domácí byli celý zápas lepší a mají tři body.

Domácí po půli vedli

Zbrojovka kráčela od úvodních minut za výhrou. První branku obstaral po rozehrávce přímého kopu přesnou ranou Barnabáš Lacík - 1:0. Za další čtyři minuty pak Yosi vysunul Lukáše Rogožana a bylo to 2:0.

Domácí si vedení pohlídali

Krátce po změně stran odvrátila hostující obrana další Yosiho přihrávku jen k Fabiánu Matulovi, který povedenou ranou zvýšil náskok Brňanů - 3:0. Stejný hráč se pak převtělil do role asistenta, v 70. minutě po jeho nahrávce skóroval střídající Denis Purrini - 4:0. Poslední zásah pak obstaral další čerstvý hráč - odražený míč po rohovém kopu napálil do sítě Marián Banda - 5:0.