--

--

V utkání dvou Brodů vyšlo lépe Uherskému

0

Úvodní gól zápasu zařídil mladý útočník Jaroněk, který nezaváhal tváří v tvář gólmanovi Soukalovi a levačkou uklidil míč do sítě – 0:1. Jenže Broďané se z vedení dlouho neradovali, o čtyři minuty později Šálek zbytečně fauloval v blízkosti šestnáctky a Kavka přes zeď mířil přesně – 1:1. Naprosto zbytečná chyba dala znovu šanci domácím. Právě Bronislav Šálek ale nakonec jeho nervy uklidnil. Své zaváhání napravil v 65. minutě, kdy zatočil volný přímý kop od postranní čáry na zadní tyč a míč po chybě domácího gólmana skončil v bráně – 1:2. Zbytek zápasu už si Broďané s přehledem pohlídali. Domácí k ničemu nepustili, sami naopak ještě mohli svůj náskok navýšit.

FC Slovan Havlíčkův Brod
P. Soukal [-] - L. Hekerle [-] , P. Novotný [-] (87. T. Konvalina [-] ) , T. Vařejka [-] , F. Křivka [-] - O. Štědrý [-] (90. R. Němec [-] ) , J. Tuhý [-] (69. M. Veselský [-] ) , A. Plichta [-] , J. Henek [-] , A. Polívka [-] , D. Kavka [-] -

ČSK Uherský Brod
Š. Kohoutek [-] - M. David [-] (55. D. Sedláček [-] ) , L. Nevařil [-] , M. Kúdela [-] , M. Vrága [-] - M. Pochylý [-] , V. Dolina [-] , R. David [-] , B. Šálek [-] - L. Jaroněk [-] , O. Večeřa [-] (46. F. Hruboš [-] )

ŽK: 22. F. Křivka , 70. T. Vařejka - 28. L. Nevařil , 37. O. Večeřa , 62. R. David , 80. M. Pochylý .
Místo: Tráva. Počet diváků: 140. Rozhodčí: Kneisl Zdeněk - KNEISL Leoš, SÁGL Petr.