Derby ve Žďírci skončilo remízou

56. J. Fikar - 19. M. Kadlec (p.)
0

Zápas dvou rozdílných poločasů skončil remízou.

Hned od prvních minut byli lepší hosté ze Staré Říše. Na domácí straně hlavně vázla rozehrávka. Do dvou gólových šancí se dostali hosté, ale bravůrně se vyznamenal domácí brankář Pometlo. V 19. minutě fauloval ve vápně Čapkovský a nařízenou penaltu proměnil zkušený Kadlec, 0:1. O vyrovnání se pokusil Klimeš, ale jeho střela skončila na tyči. Po změně stran byli lepší domácí a hned v 56. minutě vyrovnal Fikar, který prošel do vápna a technickou střelou překonal brankáře Jíchu. Do další šance se dostal domácí Smejkal, ale nic z toho nebylo. V 90. minutě zahráli domácí slibnou standardku, ale Paták ve vápně selhal. Stará Říše si odvezla nakonec cenný bod.

TATRAN Ždírec nad Doubravou
S. Pometlo [-] - D. Dvořák [-] (81. M. Slavík [-] ) , P. Novotný [-] , J. Smejkal [-] , P. Pátek [-] , P. Klimeš [-] (46. M. Koutný [-] ) , L. Mrázek [-] , P. Čalkovský [-] (65. M. Najman [-] ) , J. Fikar [-] , K. Štukhejl [-] , M. Cestr [-]

FSC Stará Říše
M. Jícha [-] - P. Heide [-] , P. Příborský [-] , M. Brnický [-] , M. Kadlec [-] - R. Cipruš [-] (58. I. Rygl [-] ) , Y. Suzuki [-] (70. T. Kratochvíl [-] ) , T. Mitani [-] , V. Dvořák [-] - V. Vácha [-] , J. Göth [-]

ŽK: 52. M. Cestr , 90. M. Slavík - 33. M. Brnický , 89. V. Dvořák .
Místo: Hřiště. Počet diváků: 180. Rozhodčí: Machač Lukáš - SÁGL Petr, JAHODA Jaroslav.