13.kolo, Vysočina | Žďár nad Sázavou | III. třída , 2021-2022

11. J. Víška , 39. J. Chyba , 64. J. Chyba , 83. J. Víška - 46. M. Šimek , 57. D. Homola
20

Polnička vyhrála s Radostínem B a potvrdila umístění v horní polovině tabulky.

Polnička vyhrála první poločas o dva góly

Za ideálního podzimního počasí se hned od začátku pustili domácí do obrany hostí. Výsledkem úvodního tlaku byla branka Jiřího Víšky v 11. minutě zápasu. Domácí nadále pokračovali v dobývání hostující branky a ve 39. minutě přidal pojištující branku Jiří Chyba. Další snaha o navýšení skóre skončila buď na brankáři hostů Veselém nebo na obranném valu Radostínaí.Do šaten se tak šlo za vedení domácích 2:0.

Polnička rozhodla zápas po vyrovnání hostů

Začátek druhé půle patřil hostům a hned ve 46. minutě snížil Šimek na 2:1. Netrvalo dlouho a hosté v 57. minutě srovnali Homolou. Domácí ale rychle kontrovali a v 64. minutě je poslal opět do vedení druhou brankou v zápase Jiří Chyba - 3:2. Svůj druhý gól vstřelil také Jiří Víška, který uzavřel účet zápasu v 84. minutě. Polnička se tak po výhře 4:2 posunula na 4. pozici v tabulce.