Derby skončilo nerozhodně

21

Derby mezi rezervou Hamrů a Velké Losenice skončilo nerozhodně.

HamryB vyhrály první poločas

Za velmi fotbalového příjemného počasí se očekávala atraktivní podívaná. Ty diváci, kteří dorazili na zápas pozdě, přišli o tři  branky v rychlém sledu. O ty se postaral v 16. minutě domácí Tomáš Novotný - 1:0. Hosté se ale z takto rychlé branky nesesypali a v 21. minutě se postaral o vyrovnání Radim Kasal - 1:1. Takto rychlý sled zápasu předurčoval další střelecké hody. A to i díky další brance z 24. minuty, kterou překlopil vývoj zápasu na domácí stranu svojí druhou brankou Tomáš Novotný - 2:1. V 31. minutě rozhodčí Dvořák nařídil pokutový kop, který ale domácí neproměnili. Ale právě od té doby jakoby střelců zvlhl střelecký prach a s góly se zastavila stavidla. Samozřejmě se o to zapřičinili oba gólmani. Hosté se sice snažili srovnat do poločasu skóre, ale domácí  si nadějné poločasové vedení již nenechali vzít a mohli odcházet do kabin velmi spokojeni.

Velká Losenice ve druhé půli vyrovnala

To co se hostům nepovedlo v prvním poločase se jim povedlo v tom druhém. Střídající Petr Málek, který byl na hřišti deset minut v 66. minutě vyrovnal. Do konce zápasu se již nikomu nepodařilo skórovat a tak se derby skončilo nerozhodně.

FC Hamry nad Sázavou B
M. Ptáček [-] - J. Sláma [-] , T. Novotný [-] , M. Srnský [-] (76. R. Sáblík [-] ) , V. Kříž [-] - P. Vašek [-] , K. Suský [-] (62. P. Havlík [-] ) , J. Kolarik [-] , P. Hron [-] (76. F. Chlubna [-] ) - P. Danko [-] , L. Filippi [-] (62. J. Lóži [-] ) -

TJ Velká Losenice
J. Kasal [-] - T. Neubauer [-] , M. Sobotka [-] , D. Králíček [-] , R. Kasal [-] , D. Baránek [-] , P. Kamarád [-] , O. Augustin [-] , P. Mach [-] , J. Grodl [-] (55. P. Málek [-] ) , J. Augustin [-]

ŽK: 30. J. Sláma , 32. T. Novotný , 35. M. Srnský , 56. P. Hron , 87. V. Kříž - 14. R. Kasal , 26. P. Kamarád , 32. T. Neubauer , 39. D. Králíček , 89. O. Augustin .
Počet diváků: 69. Rozhodčí: DVOŘÁK Miloš - TOMÁŠEK Oldřich, ZEDNÍČEK Vojtěch (N).