13.kolo, Vysočina | Žďár nad Sázavou | III. třída , 2021-2022

Jimramov doma vydoloval bod

20

Jimramov doma vydoloval bod a obral o body favorizovaný Věchnov.

Věchnov vyhrál první poločas

Ve 13.kole přivítali domácí za slunečného, ale chladného počasí, nebezpečného soupeře z Věchnova. Od počátku se hrál zajímavý, z obou stran útočný, fotbal. Domácí měli převahu, ale akce nedokázali dotáhnout do finále, naopak hosté každou akci zakončili střelou, zvláště ty Soudka byly hodně výživné, jednou tyč. Ve 14.minutě přišla domácí klasika, 3.rohový kop hostí, nekrytý Vrbka a bylo to 0 : 1. Po této brance domácí ještě přidali, hosty jasně přehrávali a hostující obrana byla jak na kolotoči, ale výsledkem bylo jen břevno po střele Pavla Sedláka ve 36.minutě a tak do kabin odcházeli spokojenější hosté.

Jimramov ve druhé půli vyrovnal

Domácí i 2.poločas zahájili aktivně a v 53.minutě přišlo zasloužené vyrovnání, když Dvořák milimetrovou střelou přes zeď překvapil brankáře hostí. V 56.minutě hosté rychle odpověděli, když po nenápadné akci a nedůslednosti v obraně domácích se trefil Šípek – 1 : 2.

V 64.minutě došlo po tvrdém souboji ke zranění domácího Pavla Sedláka – hluboká tržná rána na pravé noze – po ošetření byl odvezen RZS. Po této nepříjemné situaci domácí vypadli z tempa, ale brzy se dostali do hry a v 70.minutě se prosadil z ostrého úhlu střelou na zadní tyč Gregor. Dalších deset minut se akce střídali bez větších šancí. V závěrečné desetiminutovce hosté zapnuli, zatlačili domácí hlavně z dlouhých autových vhazování, ale domácí tlaku odolali a vybojovali první bod na domácím hřišti. V utkání dobré úrovně je výsledek spravedlivý.

TJ Sokol Jimramov
Pavel Borovský: Dneska chci kluky pochválit. Pořád je tam spousta nepřesností a nedorazů, ale proti zkušenému a kvalitnímu soupeři jsme do toho dali nadšení a bojovnost a zaslouženě bereme bod. Remíza odpovídá průběhu zápasu, kdy každý chvilku tahal pilku a hrál se docela pěkný fotbal. Stínem utkání jsou zranění Soudyho, doufám že bude brzy v cajku, a po nezaviněném střetu krvavé zranění na noze Pavla Sedláka. Pagi je tvrďák, ve špitále ho zalátujou a na jaro bude ready. Jen doufejme, že nemá službu dr. Jahoda(smích) Příští týden chceme urvat body v Bohdalci, abychom šli do jarních odvet přece jen v lepší pozici. Sportu zdar, vesnické čutané zvlášť a DYCKY JIMRAMOV

A. Hlaváč [-] - Z. Novotný [-] , V. Dostál [-] , P. Borovský [-] , M. Dvořák [-] - M. Čupr [-] , L. Bednář [-] , T. Gregor [-] (79. R. Ondrůch [-] ) , V. Peňáz [-] - P. Sedlák [-] (64. D. Ondrůch [-] ) , J. Hubert [-] (46. V. Peňáz [-] )