11.kolo, Vysočina | Žďár nad Sázavou | III. třída , 2021-2022

Bohdalec předvedl dokonalý obrat

18

Bohdalec předvedl dokonalý obrat, když ve druhé půli nastřílel pět branek.

Březí šlo do třígólového vedení

V utkání dvou celků ze spodku tabulky začali lépe hosté,kteří se ujali v 16. minutě vedení brankou Davida Dostála. Další minuty se domácí snažili o vyrovnání, ale bez úspěchu. A tak to byli hosté, kteří konec první půlhodiny orámovali dvěmi brankami. O obě se postaral v 27.minutě a o dvě minuty později Jiří Chlup. Hosté tak mohli odcházet na přestávku spokojeni s tříbrankovým vedením.

Bohdalec otočil zápas

Domácí začali ve druhém poločase útočně a během minuty snížili. Nejprve v 55. minutě Sklenář a v 56. minutě Dostál přiblížili domácí na rozdíl jedné branky - 2:3. Další dvě branky v rychlém sledu přidal domácí Sklenář v 72. a v 76. minutě a otočil stav na stranu Bohdalce. V 89. minutě pak byl vyloučen Urbánek, aby krátkou domácí přesilovku využil v poslední minutě Dočekal - 5:3. Domácí si tak připsali cenné vítězství.

TJ Březí-Březské
Petr Lysoněk: Sice domácí využili nízké gramotnosti rozhodčího, ale prohráli jsem si to sami a nemůžeme se vymlouvat na marodku. Sportu zdar, vesnické kopané zvlášť.

TJ Jiskra Bohdalec
R. Skryja [-] (19. R. Kamarád [-] ) - J. Sklenář [-] , T. Dostál [-] , P. Dočekal [-] , L. Jaša [-] , R. Morkus [-] , D. Dostál [-] , J. Babák [-] , P. Janda [-] , M. Kučera [-] , P. Stehlík [-]

D. Urbánek [-] - J. Gruber [-] , P. Jobánek [-] - M. Hřebíček [-] , M. Holánek [-] (22. P. Lunda [-] ) , J. Chlup [-] , M. Tomek [-] (85. M. Sysel [-] ) , J. Jobánek [-] , A. Crha [-] - D. Dostál [-] , V. Klíma [-]

ŽK: 75. P. Dočekal - 42. V. Klíma , 74. D. Dostál . ČK: 89. D. Urbánek .
Počet diváků: 42. Rozhodčí: JUDA Jaroslav - FRANĚK František (N), TVARŮŽEK Stanislav (N).