11.kolo, Vysočina | Žďár nad Sázavou | III. třída , 2021-2022

Pohledec zvítězil v Polničce

18

Pohledec zvítězil v Polničce a dostal se již na pátou příčku tabulky.

První poločas skončil nerozhodně

Pohledec se utkal na hřišti Polničky. Snahu o skórování ze začátku utkání využil v 15. minutě Radek Klement a poslal Polničku do vedení. Hosté se snažili rychle vyrovnat, což se povedlo až v 38. minutě, kdy zamířil do branky Tomáš Šolc - 1:1..

Hosté rozhodli ve druhé půli

Druhý poločas se oba celky snažili o vstřelení branky. Byl to nakonec František Karmazín, který rozhodl v 66. minutě o výhře Pohledce - 1:2.Do konce zápasu se již skóre nezměnilo, a tak si hosté odvážejí velice cenné tři body. Hosté navíc přišli v 83. a 86. minutě o dva vyloučené hráče.