11.kolo, Vysočina | Žďár nad Sázavou | III. třída , 2021-2022

48. P. Danko - 25. O. Toman
18

Derby skončilo nerozhodně, když Hamry nedokázaly využít domácího prostředí.

Toman poslal hosty do vedení

Začátek utkání přinesl nejprve vzájemnou oťukávanou a záhy začali přicházet také první šance. Jenže gólmani obou týmů byli prozatím na svém místě. Až přišla 25. minuta a první gólová radost hostujícího celku, o kterou se postaral Ondřej Toman - 0:1. Hosté se pak snažili ještě své skóre navýšit, ale do konce poločasu již žádná branka nepadla, takže se docházelo do kabin za hubeného vedení hostujícího týmu. Diváci se tak určitě měli na co těšit ve druhém poločase a s očekáváním domácího tlaku na vyrovnání.

Ve druhé půli vyrovnal Danko

Začátek druhé půle se pro změnu povedl domácímu týmu, když již v 48. minutě musel hostující gólman lovit míč ze své sítě, když se dokázal zapsat mezi střelce Petr Danko - 1:1. Domácí diváci tlačili své hráče za vedoucí brankou. Také hosté si vypracovali nějakou tu šanci, ale stav skóre se až do konce zápasu již nezměnil.

FC Hamry nad Sázavou B
M. Ptáček [-] - J. Sláma [-] , T. Novotný [-] , A. Zátopek [-] (46. V. Franěk [-] ) - P. Hron [-] (70. J. Culek [-] ) , L. Sýs [-] (83. V. Kříž [-] ) , J. Kolarik [-] - L. Filippi [-] (74. R. Sáblík [-] ) - P. Danko [-] , J. Zábranský [-] , M. Srnský [-] (46. P. Vašek [-] )

SK Transformátor Počítky B
D. Šobej [-] - T. Straka [-] (12. D. Říčan [-] ) , O. Toman [-] (57. M. Macky [-] ) , P. Beneš [-] , R. Blažíček [-] (46. J. Peška [-] ) - M. Kotík [-] , R. Buchta [-] , P. Hájek [-] , D. Bednář [-] (46. J. Koudelka [-] ) - D. Bednář [-] (46. M. Zelený [-] ) , R. Halámka [-] -

ŽK: 38. J. Zábranský , 45. J. Kolarik , 76. J. Sláma - 45. R. Buchta , 83. J. Koudelka , 83. P. Beneš .
Počet diváků: 50. Rozhodčí: TOMÁŠEK Oldřich - ZEDNÍČEK Vojtěch (N), ŠUSTR František (N).