10.kolo, Vysočina | Žďár nad Sázavou | III. třída , 2021-2022

Věchnov si veze cenné tři body z Březí

20

Věchnov si veze cenné tři body z Březí, kterému vstřelil tři branky.

Věchnov otočil vývoj první půle

Za velmi fotbalového příjemného počasí se očekávala atraktivní podívaná. Ty diváci, kteří dorazili na zápas pozdě, přišli o rychlou a nakonec jedinou branku v hostující sítí. O tu se postaral právě v 11. minutě domácí Jiří Chlup - 1:0. Hosté se ale z takto rychlé branky nesesypali a v 14. minutě se postaral o vyrovnání Ondřej Ostrýž - 1:1. Takto rychlý sled zápasu předurčoval další střelecké hody. A to i díky další brance ze 32. minuty, kterou otočil vývoj zápasu Petr Soudek - 1:2. Ale právě od té doby jakoby střelců zvlhl střelecký prach a s góly se zastavila stavidla. Samozřejmě se o to zapřičinili oba gólmani. Domácí se sice snažili srovnat do poločasu skóre, ale hosté si nadějné poločasové vedení již nenechali vzít a mohli odcházet do kabin velmi spokojeni.

Výhru potvrdil Kroupa

Kdo čekal, že budou ve druhé půli pokračovat brankové hody byl zklamán. Domácí se snažili o vyrovnání, ale hosté po brance Kroupy v 59. minutě definitivně rozhodli o tom, že Věchnov vyhrál své další utkání ve třetí třídě a v tabulce je již na třetím místě.

TJ Březí-Březské
Petr Lysoněk: Konečně jsme dosáhli toho úspěchu, že nás na zápas přišlo více než 11. Od toho se odvíjelo vše ostatní, takže jsme byli důstojným soupeřem. Byli bychom rádi, kdyby se v nejbližších zápasech aspoň půlka marodky uzdravila, abychom ten podzim nějak doklepali. Sportu zdar, vesnické kopané zvlášť

D. Urbánek [-] - J. Gruber [-] , P. Jelínek [-] - P. Lysoněk [-] (46. P. Lunda [-] ) , J. Chlup [-] , M. Novozámský [-] , M. Tomek [-] , J. Jobánek [-] , A. Crha [-] - D. Dostál [-] , V. Klíma [-]