10.kolo, Vysočina | Žďár nad Sázavou | III. třída , 2021-2022

Rožná otočila zápas s Polničkou

19

Rožná otočila zápas s Polničkou, které nastřílela ve druhé půli čtyři branky.

První poločas skončil nerozhodně

Zatím vedoucí tým soutěže z Rožné přivítal na svém hřišti Poničku. Favoritem zápasu byl jednoznačně domácí celek, který svá utkání dotáhnul šestkrát do vítězného konce. Utkání se hrálo za příjemného fotbalového počasí. Obě mužstva se prezentovala od začátku zápasu útočnou hrou. Do vedení tak šli hosté když se střelou  prosadil ve 25. minutě Lukáš Pošvic a stanovil tak skóre na 0:1. Domácí tak byli blízko prohře v první půli, ale nakonec ještě do poločasu vyrovnal na 1:1 Škutchan.

Domácí rozhodli druhou půlku čtyřmi brankami

Start do druhé půle vyšel výborně domácím a Jiří Vyžrálek dvěma góly v rozpětí dvou minut navýšil skóre zápasu na 3:1. Snaha o snížení nebo vyrovnání hostům nevycházelo, a tak to byli domácí, kteří definitivně rozhodli. V 64. minutě trefil hattrick Jiří Vyžrálek - 4:1. Definitivní tečku za zápasem udělal v 75. minutě Rudolf Buchtela. Domácí tak mohli s devadesátkou fanoušků slavit další vítězství v sezoně a tím i udrželi první místo v tabulce třetí třídy.