8.kolo, Vysočina | Žďár nad Sázavou | III. třída , 2021-2022

Věchnov si veze cenné tři body z Radostína

17

Věchnov si veze cenné tři body z Radostína po výhře 2:1.

V prvním poločase padly dvě branky

Za příjemného, ale jinak chladného počasí se hrál ze začátku velmi opatrný fotbal. Oba celky si totiž hlídal útočné hrozby svých protějšků. Když už se ale oba týmy k některé střele odvážil, tak jak domácí gólman Hošek tak i hostující brankář Starý žádný střelecký pokus jednoho či onoho celku za svá záda nepustil. Diváci se ale nakonec přeci jen dočkali a na vedoucí gól hostujícího Ostrýže odpověděl domácí Zdeněk Gregar, a tak odcházely oba týmy za stavu 1:1 do kabin  Zápas byl tak zcela otevřený a vše tak měla rozhodnout až druhý poločas.

Rozhodl střídající Kubík

Druhý poločas se oba celky snažili o vstřelení branky. Byl to nakonec střídající Petr Kubík, který po třech minutách pobytu na hřišti rozhodl v 65. minutě o výhře Věchnova - 1:2.Do konce zápasu se již skóre nezměnilo, a tak si hosté odvážejí velice cenné tři body.

TJ SOKOL Radostín nad Oslavou B
R. Hošek [-] - Z. Gregar [-] (74. M. Minster [-] ) , J. Koudela [-] (60. J. Svoboda [-] ) , J. Poul [-] , D. Toman [-] (70. M. Láznička [-] ) , P. Gregar [-] , M. Šimek [-] , T. Kadlec [-] , D. Invald [-] , A. Kališ [-] , M. Šimek [-]

TJ Věchnov
D. Starý [-] - O. Ostrýž [-] , P. Soudek [-] , R. Pivko [-] , V. Hulák [-] , P. Kučera [-] , V. Kroupa [-] , D. Uhlíř [-] (46. D. Kašuba [-] ) , J. Smolík [-] , J. Bílek [-] , I. Patočka [-] (62. P. Kubík [-] )

Počet diváků: 21. Rozhodčí: HROMÁDKA Miroslav - DUPAL Ivo (N), VEČEŘA Pavel (N).