7.kolo, Vysočina | Žďár nad Sázavou | III. třída , 2021-2022

Hamry B vyhrály derby

16

Hamry B vyhrály derby, když porazily Polničku.

První poločas branka nepadla

Za velkého tepla se hrálo od začátku vyrovnané utkání, Hamry chtěly natáhnout svoji pětizápasovou šňůru vítězství. Domácí kteří minulý zápas vyhrály v Křižanově se snažili uštědřit hostům první prohru v sezóně. První poločas ale obrana Polničky a brankář Martin Chyba žádnou střelu do sítě nepustili.

Domácí rozhodli ve druhé půli dvěmi brankami

Do druhé půle lépe vstoupily Hamry ale kýžený gól stále nepřicházel.Rozuzlení tohoto utkání nakonec přinesla 73. minuta, kdy rozhodl o osudu utkání Filippi - 1:0. Zbytek zápasu se již hosté nezmohli na vyrovnání a tak v 83. minutě mohl potvrdit tři body Petr Havlík - 2:0. Derby tedy vyhrály Hamry, které nadále vedou tabulku třetí třídy.